Trečiadienis , 5 spalio 2022
Pagrindinis / Įvairenybės / Ar verta įsigyti indaplovę?

Ar verta įsigyti indaplovę?

Svarstote, ar jūsų virtuvėje trūksta indaplovės? Pastaruoju metu, indaplovių pardavimai gerokai šoktelėjo į viršų, nes vis daugiau žmonių atranda svarbių priežasčių jas pirkti. Pasidomėkime, kokius privalumus šis buitinės technikos įrenginys atneštų į jūsų namus.

Indaplovė gali padėti sutaupyti vandens

Indaplovės
blogs.babycenter.com nuotr.

Galbūt indaplovė daug nelems tuo atveju, jeigu jūs turite labai mažai indų. Visgi, jeigu turite didelę šeimą ir indus plauti tenka dažnai ir visą tai darote rankomis, pats laikas pagalvoti apie indų plovimo mašiną, kuri padės sutaupyti gerokai vandens. Yra apskaičiuota, kad vidutinė indų plovimo mašina per porą dienų sunaudoja 10 litrų vandens. Kai kurie modeliai, be abejo, pasiekia ir didesnę ribą, kuri gali siekti iki 14 litrų. Visgi, taip pat yra itin ekonomiškos indaplovės, kurias reikia dažniau įjungti, kitaip viduje susikaupęs vanduo gali pradėti dvokti. Tačiau, bet kuriuo atveju, jūs sutaupysite daug vandens. Kitas dalykas – taip, indaplovės naudoja elektros energiją, tačiau juk taip pat tai daro ir skalbimo mašina, bet jūs vis tiek verčiau skalbsite patogiai su skalbykle, negu kad viską darysite rankomis. Taip ir čia – indaplovė jūsų namams suteikia daugiau komforto, bet taip pat ir sutaupo vandens, kadangi plaudami visus indus rankomis jūs tiksliai nežinote, kiek litrų vandens išeikvojote iš viso.

Pagal ką rinktis naują indaplovę?

Atkreipsime jūsų dėmesį į keletą aspektų, kurie turėtų būti svarbūs pasirenkant tinkamą indaplovę savo namams.

  • Galimos funkcijos. Dauguma indaplovių turi bent kelias skirtingos temperatūros programas, kurios greičiau arba lėčiau plauna indus. Ekspertai teigia, jog geriausia, jeigu indaplovė turi bent keturias skirtingas programas – kai labai skubėsite, galėsite nustatyti intensyviąją programą, kuri plaus indus apie 75 laipsnių vandenyje. Kitu atveju, kai turėsite daug laiko ir norėsite sutaupyti elektros energijos, galėsite pasirinkti lėtesnę programą. Negana to, kai kuriose indaplovėse yra instaliuotas specialus ekonominis rėžimas, kuris yra lengvai įjungiamas ir išjungiamas.
  • Naudojimo patogumas. Kai kuriose indaplovėse žmogus pats turės įpilti specialią indaplovei skirtą druską, taip pat nustatyti skysčio bei druskos kiekį. Tačiau, yra ir gerokai patogesnis variantas – indaplovių tabletės. Kai kurios indaplovės turi specialų skyrelį, kur tos tabletės yra dedamos. Jums beliks tiesiog įdėti tabletę, kurios gali užtekti keliems plovimams. Indų plovimo proceso metu, tabletė ima tirpti – joje yra milteliai, skalavimo skystis ir druska, tad trijų skirtingų tablečių pirkti kiekvienai medžiagai tikrai nereikės.
  • Indaplovės priežiūra. Šiuo aspektu, visos indaplovės yra labai panašios. Kiekviena iš jų turi specialų filtrą, kuris sulaiko smulkius ir stambius maisto likučius. Įdomu yra tai, kad indaplovės plovimo dažnumas priklausys labiau nuo to, kiek jūs maisto paliksite induose, o ne nuo pačios indaplovės kokybės. Tai reiškia, kad jeigu jūs atidžiai nuvalysite maisto likučius nuo indo, tuomet pačią indaplovę specialiomis valymo priemonėmis teks plauti kartelį per metus. O jeigu dažnai paliksite maisto likučių, tai nenustebkite, kad filtras užsikimš kartą per mėnesį ir jį reikės valyti nuolat.

Tikimės, kad šie patarimai padės jums išsirinkti tinkamiausią indaplovę savo virtuvei.

Taip pat skaitykite

Būsto vidaus interjero atnaujinimas ir naudingi patarimai

Norite, kad jūsų nuosavo namo vidaus interjeras taptų šiuolaikiškesnis? Norite, kad jūsų namuose būtų kur ...