Ketvirtadienis , 23 sausio 2020
Pagrindinis / Gyvenimas / Jeigu ieškote naujos sofos…

Jeigu ieškote naujos sofos…

sofaIeškote naujų baldų? Domina praktiška sofa lova, kuri ir patikimai tarnautų, ir kambarį puoštų? Tuomet turime jums rekomendaciją. Jūsų dėmesiui – https://www.baldusale.lt/sofos „virtualus sandėlis“.

Kodėl „virtualus sandėlis“? Todėl, kad dominantys baldai parduodami internetu. O šis apsipirkimo būdas nuolat teigiamai įvertinamas pirkėjų. Pliusų gausu, todėl ir statistika vis skelbia didėjančius skaičius: prekyba elektroninėse parduotuvėse populiarėja vis labiau ir labiau.

Ar tai būtų nauja sofa, ar kitas namie reikalingas dalykas, yra tam tikri universalūs aspektai.

Turi patikti

Kai renkamės spintą ar fotelius, tariame tokius žodžius kaip „patinka“ ar „nepatinka“. Tai subjektyvus vertinimas. Ir kartais nė nežinome, kodėl vienas modelis pasirodo priimtinesnis už kitą.

Tai galima įvardyti kaip skonį, dėl kurio nesiginčijama. Jei nemėgstate odinių sofų, tai tokios nepirksite, net jei bus labai siūloma.

Panašiai kalbėtina ir apie visą interjerą, apie kiekvieną namų erdvės dekoraciją. Tarkime, nedažote sienų rausvai, jei šios spalvos nemėgstate. Ir nestatote apvalaus stalo, jei svajojate apie keturkampį. Neužsisakote žaliuzių, jei labai trokštate naujų užuolaidų.

Aišku, statant namą ar darant remontą sukirba mintis „o ką pasakys svečiai“, bet vis tik asmeninė nuomonė atlieka didesnį vaidmenį.

Jeigu žvalgotės dailios sofos…

Jeigu mąstote apie sofą ar kitą baldą, jums rūpi matmenys. Gal ir nėra didelės reikšmės, ar svetainės staliuko plotis vienu centimetru mažesni, ar didesnis, tačiau esama situacijų, kai ir milimetrai labai svarbūs. Jei gyvenate kompaktiškame būste, tai ypač aktualu.

Norisi, kad viskas būtų dailu, bet kartais tenka leistis į kompromisus ir pasirinkti ne tą daiktą, kuris patiko labiausiai, o tą, kurio matmenys atitinka galimybes.

Ar dėlto reikėtų nusiminti? Gal ir nuliūstama, tačiau ne veltui teigiama, jog asortimentas labai gausus. Gamintojai nuolat stengiasi ir sukuria neprastų ir nepaprastų produktų. O pardavėjai imasi juos pristatyti. Ir visoje gausybėje vis tiek atrandamas aukso vidurys.

Nepamirškite praktiškumo

Ar sekcija tiks pastatyti turimam televizoriui? Ar lentyna bus pakankamai talpi, kad galėtumėte susidėti knygas? Šie ir daug kitų klausimų ne iš piršto laužti. Tai sąsajos su praktiškumu. Štai sofa lova patiks ne vien sklandžiu išleidimu, bet ir patalynės dėže.

Stiliaus ir praktiškumo darna, harmonija – šito trokštame kiekvienas. Ir stengiamės apmąstyti visokiausius dalykus. Pavyzdžiui, jei auginate mažą vaiką, veikiausiai kiek įtariai žiūrėsite į šviesų gobeleną, nes mažasis pasaulio tyrinėtojas sugeba ne tik „dalintis“ maistu, bet ir šedevrus ne ant popieriaus piešti… Visgi nuo dėmių neapsaugotas niekas, nepriklausomai nuo pasirinktos audinio spalvos.

Ar derės?

O ar norima komoda tiks prie bendro kambario apipavidalinimo? Ar lova neatrodys lyg priklausanti kokiai kitai erdvei? Tai šiek tiek subjektyvūs, bet dažnai ir tikslingi pamąstymai, verti ir dizainerių nuomonės.

Jeigu namie vyrauja klasikinis stilius, ko gero, bus rizikinga užsisakyti modernaus, gal net futuristinio dizaino gaminį. O jei propaguojate minimalizmą, kažin ar „įsipaišys“ visokie ornamentai, masyvios detalės.

Ne vienu atveju apsispręsti sudėtinga. Pavyzdžiui, kambaryje vyrauja balta spalva. Ar tuomet ir sofą rinktis baltą? Tokie klausimai ilgainiui virsta atsakymais. Nepamirškite, kad sprendimas turėtų būti paremtas tuo, kas patinka. Jei raudona jums ne prie širdies, priimsite kitokį sprendimą – gal sumąstysite, kad labiausiai tiks žali foteliai…

Skaičiai

Rašėme apie matmenis. Dabar – apie kitokius skaičius. Apie kainas. Džiugu, jei pavyksta pernelyg nepermokėti. Bet prisimenama ir patarlė, jog skūpus moka du kartus. Patarimas nesudėtingas, bet reikšmingas: jei kompromisinį produktą nuo puikaus skiria keli eurai, įsigijus pigesnį ilgainiui galima pradėti gailėtis. Jei skirtumai kur kas kontrastingesni, jau kas kita.

 

 

 

 

 

Taip pat skaitykite

Patarimai tinkamai skalbimo mašinos ir džiovyklės priežiūrai

Nerastume nei vieno namų ūkio, kuriame nereikėtų skalbti. Skalbimo mašina ir skalbinių džiovyklė šiandien yra ...