Sekmadienis , 9 gegužės 2021
Pagrindinis / Įvairenybės / Kaip jūsų gyvenimą palengvins iPhone 6s?

Kaip jūsų gyvenimą palengvins iPhone 6s?

Netrukus pasaulį išvys naujasis Apple iPhone 6s, kuris turėtų labai greitai šoktelėti į išmaniųjų telefonų rinkos viršūnę, panašiai kaip ir jo pirmtakai. Be jokios abejonės, pirmieji šį telefoną griebs ištikimieji Apple kūrybai iPhone telefonų gerbėjai, o tuomet jau žmonės, kurie į naująjį modelį pažiūrės labiau iš praktinės pusės – ar šis telefonas geresnis už Android gaminius, ar tai tiesiog tas pačias galimybes turintys gaminys, kuris kainuoja šiek tiek brangiau? Padėsime jums išsiaiškinti – pristatome svarbias naujojo ir taip laukto Apple iPhone 6s savybes, kurios jums gali padėti apsispręsti.

Apple iPhone 6s (daugiau informacijos apie šį modelį https://www.ishop.lt/iphone/iphone-6s/)panašus į pirmąjį modelį. Pasižiūrėjus į naująjį modelį, matome, kad dabar jis bus ne kampuotas, o gerokai suapvalintas. Jeigu nesate matę pirmojo iPhone, tuomet galite atsidaryti Google paiešką ir įvesti pirmojo iPhone raktažodį pasmalsavimui – pamatysite, kad iš toli šie telefonai atrodo kaip du vandens lašai. Be abejo, iPhone 6s ekranas didesnis, o telefono nugara pagaminta iš aliuminio, tad galima teigti, jog naujasis korpusas itin tvirtas. Visgi, kalbant apie korpusą, verta paminėti vieną svarbų skirtumą – naujieji Apple telefonai yra ploniausi per visą šios firmos istoriją.

Įspūdinga ekrano raiška. Su naujaisiais telefonais, Apple pristato ir Retina HD technologiją, kuri leidžia skaityti elektronines knygas taip, lyg jos būtų atspausdintos. Negana to, jus tikrai turėtų nustebinti paveiksliukų kokybė – iPhone 6 gali pasiūlyti 1400 prie 1 kontrastą, kas leidžia stebėti labai gražius gamtos vaizdus, šeimos nuotraukas bei daug daugiau. Retina HD bus naudinga funkcija ir skaitant virtualų laikraštį. Dar vienas įdomus dalykas – dabar programėles galima apversti horizontaliai, kas suteiks naujas galimybes jūsų pamėgtoms iOS programoms.

iphone 6s
www.valuewalk.com nuotr.

Telefonas bus greitesnis. Apple nustebins ir tuo, jog į naująjį iPhone modelį įdiegė itin greitą procesorių, kuris net ketvirtadaliu greičiau apdoroja informaciją, nei jo pirmtakas. Kalbant vien tik apie grafiką, galima pastebėti net dvigubai greičiau besikraunančius paveiksliukus bei video failus.

Sinchroniškai vykstantis pokalbis telefonu ir failo įkėlimas. Ar būna kartais taip, kad norite įkelti naują video klipą į YouTube, tačiau tuo metu jums paskambina? Ir be jokios abejonės, jūs negalite įkelti video tuo metu, kai kalbatės telefonu, kadangi duomenų srautas sustoja tol, kol kalbatės. Naujasis iPhone šią problemą išsprendė – dabar turėsite galimybę vienu metu įkelti norimus failus į internetą ir šnekėtis telefonu kiek tik norite – tai garantuoja naujoji VolLTE funkcija.

Vietos – daugiau nei įprastai. Dar niekuomet nebuvo Apple telefono, kurio vidinė atmintis siektų 128 GB. Ką gi, naujasis modelis turi būtent tiek, todėl jums užteks vietos ir HD kokybės klipams, ir nuotraukoms, ir mėgstamiausioms dainoms WAV ar MP3 formatu.

Gera žinia kameros mėgėjams. Jeigu mėgstate fotografuoti ir filmuoti, jums tikrai patiks naujajame telefone esantis „iSight“ privalumas, kuris kur kas greičiau ir tiksliau sufokusuoja vaizdą. Tokios funkcijos kaip triukšmo mažinimas ir vaizdo žymėjimas – taip pat patobulintos. Jeigu norite kameros su geru telefonu, tai dar viena priežastis rinktis naująjį Apple gaminį.

Taip pat skaitykite

Skalbimo priemones rinkitės labai atsakingai – ekologija turėtų būti pirmoje vietoje

Jei šiuo metu svarstote, kokias skalbimo priemones jums vertėtų pasirinkti, nepamirškite, kad labai didelį dėmesį ...