Trečiadienis , rugsėjo 26 2018
Pagrindinis / Įvairenybės / Kam reikalinga SEO reklama?

Kam reikalinga SEO reklama?

Dažnas žmogus, net ir besidomintis naujausiomis technologijomis, nelabai supranta SEO sąvoką arba iš vis nežino, ką tai galėtų reikšti. Šiais laikais, didžioji dalis reklamos ir marketingo persikėlė būtent į internetą, kadangi tai perspektyviausia erdvė būti pastebėtam. Be abejo, dėl to, jog dabar kiekviena įmonė turi savo tinklapį, reikia pakovoti dėl savo vietos po virtualia saule – ne kiekvienas tinklapis būna pastebimas, ne kiekvienas populiarus. Kaip būti pastebimam, kad pardavimai išaugtų? Būtent į šį klausimą SEO ir bando atsakyti.

Tinklapis – efektyvus įrankis pasiekti savo tikslus

SEO angliškai reiškia „Search Engine Optimizaton“ – tai yra įrankis, padedantis pritaikyti tinklapį prie paieškos sistemos. Įdomu tai, kad toks terminas atsirado dar prieš atsirandant populiariausiai pasaulyje paieškos sistemai „Google“. Anksčiau, kai internete vyravo kitos paieškos sistemos (tokios kaip Yahoo!, Netscape, Altavista ir kt.) interneto tinklapių kūrėjai bei verslininkai mąstė kaip padaryti, kad jų kūriniai būtų aukščiausiose pozicijose pagal norimus raktažodžius. Tiesa, tuomet paieškos sistemos dar neturėjo tokios didelės svarbos, kadangi daugelis žmonių, kurie naudojosi internetu, žinojo tikslius tinklapių adresus, kuriuos norėjo aplankyti, taip pat buvo populiarios interneto direktorijos (nuorodų katalogai).

reklama seo
standard.co.uk nuotr.

Akivaizdu, kad dabar paieškos sistema yra pati interneto šaknis – daugelis žmonių, ieškodami naujos informacijos, eina būtent į Google, o tuomet jau spaudžia ant gautų nuorodų pagal įvestą raktažodį.

SEO reklama svarbi tuo, jog į tinklapį žiūrimą ne tik kaip į reprezentacinį informacijos šaltinį – tai yra įrankis parduoti jūsų prekę, pagerinti įmonės reitingus. Taigi, SEO darbai prasideda nuo tinklapio vidaus – kad ir kaip gražiai atrodo jūsų tinklapis, tai dar nereiškia, kad į jį lankytojai plaukte plauks. Informacija jūsų tinklapyje turi būti tinkamai sustyguota, viskas turi būti patogu vartotojui. Vadinasi, SEO specialistai pasirūpins, kad jūsų tinklapis būtų patrauklus visiems lankytojams ir kad atėję žmonės rastų ko norėjo. Turbūt niekam nepaslaptis, kad šiais laikais žmonės turi vis mažiau laiko ir negali ilgai laiko išbūti viename tinklapyje, todėl visa informacija turi būti „po ranka“ – jau praėjo nepatogių, griozdiškų tinklapio meniu era – dabar viskas turi būti pasiekiama vienu paspaudimu tiek per kompiuterį, tiek per išmanųjį telefoną, tiek per planšetę – už visą tai atsakingas vidinis SEO.

Išorinis SEO – papildoma jėga jūsų verslui

Išorinė SEO reklama yra ne ką mažiau svarbi. Ja užsiimama tada, kai sutvarkomas vidinis SEO. Išorinis SEO – tai kokybiškų SEO straipsnių rašymas, atgalinių nuorodų kūrimas. Tokių procesų tikslas yra iškelti jūsų tinklapį į top 10 poziciją pagal norimą raktažodį. Geri SEO specialistai gali tuo pasirūpinti per porą savaičių ar vieną mėnesį – jūsų tinklapio vidiniai puslapiai bus iškelti pagal jūsų verslui reikalingus raktažodžius. Tai garantuos, kad konkretų tinklapio puslapį pasieks tikslinė auditorija – žmonės, kurie potencialiai yra susidomėję jūsų siūlomomis prekėmis arba paslaugomis.

Galima teigti, kad SEO reklama yra naujos kartos, moderni internetinė reklama, kuri turi daug potencialo, kadangi naudojantis SEO, galima pasiekti tai, jog jumis domėsis būtent ta auditorija, kuri turi daugiausiai galimybių pirkti jūsų prekes ar paslaugas.

Taip pat skaitykite

Esama tvarka nurodo, kad greitieji kreditai visą parą neišduodami

Ieškantiems finansinio išsigelbėjimo dabar pateikiami itin patrauklūs pasiūlymai. Greitieji kreditai visą parą nors ir nebėra ...