Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Atsakomybės ribojimas

Atsakomybės ribojimas

Atsakomybės ribojimas

Svetainės siauliuzinia.lt tikslas – naujienų ir kitokio pobūdžio pranešimų bei informacijos publikavimas. Tačiau, už straipsnių, komentarų, ar patarimų panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas. Dedame visas pastangas, kad svetainėje pateikta informacija būtų kuo tikslesnė, tačiau neatsakome už trečiųjų šalių pateiktos informacijos turinį ar teisingumą, taip pat, už vartotojų komentarų turinį ir pasiliekame teisę jį redaguoti, jei pažeidžiamos svetainės nustatytos taisyklės, Lietuvos Respublikos įstatymai ar kiti teisės aktai.

Mes negarantuoja nepertraukiamo paslaugų teikimo, klaidų nebuvimo, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslaugos bus apsaugotos nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinėms sistemoms. Jūs taip pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

Jei svetainėje siauliuveziozinia.lt pateikiamos nuorodos į kitų fizinių ar juridinių asmenų tinklalapius, mes neatsakome už ten pateiktos informacijos turinį ar jų vykdomą veiklą (jų svetainių neprižiūrime, nekontroliuojame ir jokiais kitais būdais neatstovaujame).

Autorių teisės

Svetainėje paskelbtą informaciją galima platinti ir naudoti tik nurodžius šaltinį ir nuorodą į svetainę www.siauliuzinia.lt. Visos autorinės teisės priklauso svetainei siauliuzinia.lt, jeigu nenurodoma kitaip.

Siųsdami mums naujienas, pranešimus ar bet kokią medžiagą publikavimui, suteikiate svetainei autoriaus teises į visą šią informaciją (jei nėra susitarta kitaip). siauliuzinia.lt neprivalo atlyginti už informacijos pateikimą ir turi teisę disponuoti gauta medžiaga savo nuožiūra.

Išimtines autoriaus teises saugo Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti taikytini teisės aktai.

Parašykite komentarą