Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / AIDO GINIOČIO AUTORINIŲ DAINŲ VAKARAS CHAIMO FRENKELIO VILOJE

AIDO GINIOČIO AUTORINIŲ DAINŲ VAKARAS CHAIMO FRENKELIO VILOJE

2017 metų vasario 23 dieną, ketvirtadienį, 18.00 valandą Chaimo Frenkelio viloje (adresas Vilniaus g. 74, Šiauliai ) vyks Keistuolių teatro aktoriaus, režisieriaus ir bardo Aido Giniočio autorinių dainų vakaras. Ypač retai susitikimus rengiantis kūrėjas žada šiltą koncertą, kuriame laukia visų savo kūrybos gerbėjų – tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų.

Filmas „Dviračiais per Mongoliją“. FIlmo kūrėjų fot.
Filmas „Dviračiais per Mongoliją“. FIlmo kūrėjų fot.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ Chaimo Frenkelio viloje pradeda kasmetinį bardų renginių ciklą, kurį vasario mėnesį pradeda Aidas Giniotis, kovo mėnesį tęsia Gediminas Storpirštis, balandį –Vladas Bagdonas.

A. Giniočio koncerte skambės įvairiais kūrybiniais laikotarpiais kurtos dainos – atvirai ir nuoširdžiai, šmaikščiai ir betarpiškai. Dalis dainų – iš Keistuolių teatro spektaklių, kitos – visiems gerai žinomų bardų (A. Kulikausko, V. Kernagio ir kitų atlikėjų). Skambės ir dar negirdėtos, nebaigtos, bet vertos išgirsti Aido Giniočio autorinės dainos.

Vakaro metu dainų autorius ir atlikėjas žada su publika bendrauti ne tik gyvai, bet ir raštu – žiūrovai galės rašyti klausimus ir užduoti juos atlikėjui.

Visus, kuriems nesvetimi nebanalūs tekstai, apipinti melodingais muzikiniais raštais, geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia į susitikimą su Aidu Giniočiu Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Bilieto kaina 8 Eur ir 10 Eur. Bilietus platina: www.bilietai.lt bei Chaimo Frenkelio vilos kasa.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt, [email protected], tel. 867223266.

Taip pat skaitykite

Gėlės kiekvienai progai: gėlių pasirinkimo vadovas

Gėlės savo spalvomis ir reikšmėmis yra nuostabi emocijų išraiška. Tinkamų gėlių pasirinkimas įvairioms progoms suteikia ...