Penktadienis , 5 birželio 2020
Pagrindinis / Įvairenybės / Dabar ir paminklai, pasak ekspertų, turėtų būti užsakomi atsargiau

Dabar ir paminklai, pasak ekspertų, turėtų būti užsakomi atsargiau

paminklai
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/cemetery-jewish-judaism-old-grave-2163142/

Šiltesnių orų paskatinti gyventojai jau ruošiasi darbams kapinėse – kai kas užsako paminklus, kai kas ruošiasi kapaviečių tvarkymo darbams. Tačiau, ekspertų teigimu, gyventojams reikėtų pasirūpinti ir savo pinigų saugumu, nes dabar ir šioje srityje galima sutikti nemažai aferistų. Pavyzdžiui, kai kurie gyventojai, kuriems reikalingi paminklai ir jų montavimo darbai, neretai nukenčia finansiškai. Jie pasirenka neaiškius paslaugų teikėjus, kuriems pinigus reikia sumokėti iš anksto. Apgavystės baigiasi tuo, kad sumokėjus pinigus, klientai lieka be nieko – jie yra ignoruojami, o jų pinigai pasisavinami. Anot saugumo ekspertų, internete paminklų gamybos paslaugų ieškantys asmenys turėtų patys labiau sutelkti dėmesį renkantis paslaugų teikėjus.

Paminklų gamybos ir kapaviečių tvarkymo darbus šiuo metu gali atlikti daugelis bendrovių bei privačių asmenų, tačiau tiems, kuriems svarbu nepapulti į sukčių rankas, reikėtų paslaugų teikėjus rinktis detaliai išanalizavus kiekvieno reputaciją. Tai reiškia, kad internete paslaugų teikėjų ieškantiems gyventojams visuomet reikėtų tikrinti paslaugų teikėjų atsiliepimus. Aiškiau kalbant, jeigu atradote paslaugų teikėją, kuris siūlo labai pigias paminklų gamybos ar kapaviečių tvarkymo paslaugas, tai iš anksto pasižiūrėkite ar ankstesni klientai yra palikę atsiliepimus dėl suteiktų paslaugų. Jeigu paslaugų teikėjas yra vos ne anoniminis, tai tuomet jo pasiūlymų reikėtų vengti. Atsiliepimų paieška padės lengviau nustatyti kas tikrai teikia kokybiškas paslaugas, o kas tiesiog bando išvilioti pinigus.

Kas liečia paslaugų užsakymą, labiausiai reikėtų paminėti, kad ne visi paslaugų teikėjai turi platų paslaugų sąrašą. Tai reiškia, kad norintiems visiškai nusimesti naštą nuo darbų, reikėtų kreiptis į visas reikalingas paslaugas teikiančias bendroves. Paprastai kalbant, jeigu kiekvieno darbo atlikimui rinksitės vis kitus paslaugų teikėjus, tai tikėtina, kad išleisite nemažą sumą. Tačiau tie, kurie kreipiasi į visus darbus galinčius atlikti specialistus, neretai išlošia kainos atžvilgiu. Matote, jeigu užsakomų darbų vertė yra labai didelė, tai tuomet atsiranda galimybė dėl bendros kainos kažkiek derėtis. Tad, jeigu kreipsitės į tokius paslaugų teikėjus, kurie ir gamins paminklus, ir juos montuos, ir dar sutvarkys kapavietes, tai pasiteiraukite ar nebūtų galima gauti kažkokios bent simbolinės nuolaidos.

Taip pat skaitykite

Kai greitieji kreditai atsiperka: paprastos situacijos

Taigi, kartais greitieji kreditai atrodo kaip būdas skolintojui uždirbti – juk jam pinigai tarsi grįžta ...