Trečiadienis , 17 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Dešimtmečio senumo telefonu besinaudojantis kūrėjas Beissoul sudomino technologijų milžinę

Dešimtmečio senumo telefonu besinaudojantis kūrėjas Beissoul sudomino technologijų milžinę

Nuo devintos klasės – tiek laiko senutėliu telefonu naudojasi dueto „Beissoul & Einius” kūrėjas Artūras Žabas-Beissoul. O jis jau baigė Muzikos ir teatro akademiją, įsitvirtino muzikos pasaulyje. Juokinga? Vienai garsiausių pasaulyje technologijų gamintojai taip neatrodo – „Samsung“ tapo „Beissoul & Einius” partnere. Beissoul turi ir šiuolaikišką puikų telefoną, tačiau lengvai jį skolina amžinai savąjį pradanginančiai seseriai ar ryšio priemonę vis pametančiam kolegai Einiui Jaručiui.

Tokiais momentais Artūras laikinai išsitraukia savo mažytį mielą telefoną, kurį 9 klasėje jam dovanojo giminaitis. Ir telefonas veikia! Taigi, netikėtas talentingo keistuolio ir garsios kompanijos susijungimas tik dar kartą įrodo, kaip neverta atsiduoti smulkmei, nevertingiems mažmožiams, tam, kas sielą ne kelia, o smukdo.

Beissoul & Einius
Beissoul & Einius (palangalive.lt nuotr. )

Beissoul atvejis galėtų būti puikiu pavyzdžiu mokyklose, kur vis dar pasitaiko patyčių. Beissoul galėtų kalbėti apie tai, kaip gyventi, kad jaustumeisi gerai, o tavo veiklos šviesa paliestų daugybę žmonių. „Niekada nedarau to, kas man nepatinka. Gal dėl to, kad per ilgai gyvenau tame, kas man nepatiko. Gal todėl dabar galiu sau leisti elgtis taip, kaip aš noriu“, – mįslingai apie mokyklos metų išgyvenimus užsimena Beissoul.

Užtikrintas ėjimas savuoju keliu nelieka nepastebėtas. Štai „Beissoul & Einius” stiliaus ir muzikos sintezė sudomino pasaulio milžinę „Samsung“, tarptautinius leidinius „Vogue“, „Harper`s Bazaar“, „Marie Claire“, „Playboy“, „Style Insider“, „Pink“.

Šiuolaikinis greitis, talpumas, greitis, efektyvumas turi daug privalumų, tačiau malonumo potyris dažnai susijęs su priešingais dalykais – tvarumu, prasme ir neskubėjimu. Tai taip svarbu kloniškumo, suvienodėjimo amžiuje. Tokia yra “Beissoul & Einius” kūrybos bei gyvenimo filosofija. Kitaip juk jie nebūtų išsiruošę į žygį Černobylyje – įskaudintą Žemės vietą, paliktą be gyvenimo. „Tik šimtaprocentinis atsidavimas savo mėgstamam darbui padeda pranokti net pačius save, – taip Beissoul aiškina savo sėkmę. – Man muzika – įrankis laužyti stereotipus“.

Taip pat skaitykite

Profesionalams skirtos gitaros

Muzikos pasaulyje profesionalios gitaros yra meistriškumo, skambesio ir grojimo galimybių įrodymas. Šie instrumentai kruopščiai suprojektuoti ...