Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Verslas / Ekologiškenė tūrinė reklama

Ekologiškenė tūrinė reklama

Tūrinė reklama gali būti ne tik puikus reklamos metodas, pasiekiantis daugybę žmonių ir informuojantis juos apie Jūsų veiklą, paslaugą ar produktą, bet ir didelis aplinkos taršos bei didelio atliekų kiekio šaltinis. Tačiau, Ric Creative atliko pirminio gaminio poveikio aplinkai tyrimą, įvertino rezultatus ir priėmė išvadą, kad atlikus tam tikrus patobulinimus jau šiandien galima sukurti aplinkai draugiškesnį, ekologiškesnį, tvaresnį produktą. Šiuo atveju kalbame apie patobulintą Ric Creative tūrinę reklamą, kurią jau dabar galite įsigyti iš mūsų ir ne tik būti pastebėti, bet ir skleisti žinią apie tvarumą bei palaikyti žiedinę ekonomiką ir jai prijaučiančius gamintojus.

Ekologiškesnė tūrinė reklama, kurią Jums šiandien siūlome, yra gaminys, pagamintas naudojant aplinkai palankesnes medžiagas, t. y. naudojamas mažesnis kiekis cheminių medžiagų, taip pat mažesnis kiekis kitų aplinkai toksiškų medžiagų. Negana to, atnaujintos ne tik šiems gamybiniams procesams naudotinos medžiagos, bet ir atlikti pačių gamybinių procesų patobulinimai. Priėmėme sprendimą įvairią tūrinę reklamą spausdinti naudojant 3D spausdintuvą, nes šis variantas, atsižvelgus į mūsų pirminio gaminio poveikio aplinkai rezultatus, buvo kur kas ekologiškesnis. Taip pat buvo pasirinkta naudoti ekologiškesnius bei aplinkai draugiškesnius dažus. Atlikus patobulinimus stebimas ir sumažėjęs aplinkai kenksmingų anglies dvideginio emisijų kiekis. Teigiama, kad šios emisijos yra pagrindinė vandenynų rūgštėjimo problema, tad rūgštėjimo stabdymas yra didelis pasiekimas. Dėl atliktų patobulinimų sumažėjo ir sunaudojamos energijos sąnaudos, stebimas sumažėjęs toksiškas poveikis aplinkai, taip pat stebimas ir sumažėjęs gamybinių atliekų kiekis.

Tam, kad pasiektume šių pokyčių, turėjome įprastą gamybos technologiją pakeisti 3D spausdinimo technologija, atitinkamai keičiant putų polistirolo žaliavą į 3D spausdinimui tinkantį polimerą. Be to, pasirinkome mažinti ir cheminių medžiagų sunaudojimą gamybinių procesų metu atsisakydami žalingos epoksidinės dervos bei pakeisdami įprastai naudojamus dažus ekologiškesniais, tačiau ne mažiau kokybiškais bei patikimais dažais.

Pakeitę tūrinės reklamos technines specifikacijas bei pritaikę ekologinį projektavimą galėjome ženkliai sumažinti atliekų kiekį bei padidinti aplinkosauginį veiksmingumą. Sukūrėme naujoviškesnį produktą, žengiantį koja kojon su visuomene, kuriai rūpi tvarumo klausimas. Mes skatiname ir palaikome žiedinę ekonomiką, kartu tikime, kad mes nuolatos rūpindamiesi tvariais patobulinimais darome tik dalį viso darbo – kita dalis priklauso nuo Jūsų. Šiandien kviečiame Jus rinktis būtent Ric Creative tūrines reklamas savo veiklai, produktui ar paslaugai reklamuoti – kartu mes galime sumažinti mus supančio pasaulio užterštumą. Rinkitės ekologiškesnius reklamos sprendimus!

Taip pat skaitykite

Socialinė atsakomybė versle: kodėl ji svarbi

Socialinė atsakomybė versle, dar vadinama įmonių socialine atsakomybe (ĮSA), reiškia etinius ir moralinius įsipareigojimus, kuriuos ...