Pirmadienis , 27 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Erekcijos sutrikimai: nuo organinės kilmės iki  psichologinių priežasčių

Erekcijos sutrikimai: nuo organinės kilmės iki  psichologinių priežasčių

Deja, erekcijos sutrikimai šiuo metu yra dažna problema, kurią tenka spręsti medikams. Galima tik pasidžiaugti, kad vis daugiau vyrų supranta, kad tai yra problema ir tikrai imantis tinkamų priemonių – galima su ja susitvarkyti.

Svarbiausia yra išbandyti kompleksinį gydymą. Jos metu įtraukti kuo daugiau priemonių. Tikimės, kad tokiu atveju erekcijos sutrikimai bus ne tik greitai išsprendžiami, tačiau ir visam laikui.

Organinės kilmės erekcijos sutrikimai

Dažniausiai organinės kilmės erekcijos sutrikimai yra sprendžiami įtraukiant vaistus, tačiau siūloma papildomai įsigyti ir gelius, kurie padeda vyrui ne tik kur kas greičiau susijaudinti, tačiau taip pat ir išlaikyti erekciją, jeigu ji jau yra.

Kokios priežastys lemia, kad galimi organinės kilmės erekcijos sutrikimai? Gana dažna priežastis yra varpos akytkūnius maitinančių kraujagyslių spindžio susiaurėjimas. Jis dažniausiai atsiranda tuomet, kai vyras daug rūko, jei jis serga cukriniu diabetu. Pastebima, kad ši problema dažniausiai kankina tuos vyrus, kurie mažai juda, taip pat tuos, kurių KMI yra per didelis.

Taip pat gana dažnai problemas iššaukia įvairūs varpos pažeidimai, taip pat gali erekcijos sutrikimai atsirasti po prostatos operacijų. Žinoma, net ir tokiu atveju galima rasti metodus, kurie panaikins problema. Tik reikia kreiptis į medikus, kurie patars – kas ir kaip.

Pasitaiko tokių atvejų, kai impotencija kankina dėl to, kad yra mažas testosterono lygis. Jį pakelti tikrai galima. Gaila,. Kad kai kurie vyrai ignoruoja galimybę gyventi sveikiau, seksualiau ir dėl to gyvena su žemu testosterono lygiu, nors jį pakelti galima vaistais gana paprastai.

Psichologinės erekcijos problemos

Kaip jau minėjome, iššaukti impotenciją gali ne tik organinės kilmės problemos, tačiau ir psichologinės priežastys. Jos yra gana dažnos XXI amžiaus vyrų tarpe, kurie labai daug dirba ir mažai ilsisi. Stresas veikia visas gyvenimo sferas ir natūralu, kad erekcijos problemos yra viena jų.

Kokios priežastys dažniausiai lemia erekcijos sutrikimus?

1.     Depresija.

2.     Stresas.

3.     Nerimas.

4.     Nesupratinga partnerė

5.     Anksčiau patirti prievartavimai.

6.     Anksčiau nepavykęs seksas.

7.     Baimė.

8.     Nuovargis ir panašiai.

Jeigu Jūsų erekcijos sutrikimų priežastis yra psichologinės kilmės, žinoma, tokiu atveju belieka ieškoti metodų, kurie gali padėti Jums nugalėti tas baimes, kurios dažniausiai trukdo sekso metu atsipalaiduoti.  Kai kurie renkasi meditaciją, kiti išbando jogą, streso daugiau sportuoja, o ketvirti keičia gyvenimo ritmą, kadangi impotencija dažnai skatina susimąstyti – ar ne per daug dirbama ir ne per mažai ilsimasi. Nors yra daug metodų ir kiekvienas gali rasti tą, kuris jam labiausiai tinka, tačiau mes siūlome ieškoti kartu su mediku, kuris gali padėti aiškiau suprasti galimus metodus ir iš jų rinktis tą, kuris Jums yra labiausiai priimtinas.

Pradėti geriausia nuo gelio

Nors yra labai daug gydymo metodų, tačiau mes dažniausiai siūlome pradėti nuo paties paprasčiausio, kuris, kaip rodo rezultatai, dažnai būna ir tuo pačiu efektyvus. Geriausias pasirinkimas pirmai pradžiai yra specialūs geliai, kurie ne tik stimuliuoja, tačiau taip pat ir geba prailginti lytinį aktą. Svarbiausia, kad tokie geliai neturi jokio neigiamo poveikio ir universaliai tinka visiems vyrams, kurie tik nori pagerinti lytinio akto kokybę ir pačios lytinės funkcijos darbą. Populiariausi šiuo metu esantys geliai erekcijos sutrikimams šalinti yra: Titan Gel, Maral Gel, Sex-Energetikum 50+ gel,  Penis XL Erection Cream ir kiti… Galima rasti gelius, kurie kinta savo spalva, kvapu bei kitais aspektais, tad esame tikri, kad tai ne tik suveiks dėl to, kad gelyje yra komponentų, kurie gerina erekciją, tačiau ir dėl to, kad pavyks suskurti kur kas jausmingesnę atmosferą, kurioje norėsis mylėtis daug ir ilgai.

Plačiausią pasirinkimą, erekcijos sutrikimus šalinančių priemonių, rasite internetinėje parduotuvėje Prezervatyvai.net

Taip pat skaitykite

Namų apdaila: kodėl vis dažniau pasirenkamos plytelės?

Šiuolaikiniai namai dažnai atspindi savo šeimininkų skonį, individualumą ir gyvenimo būdą. Vienas iš svarbiausių elementų, ...