Antradienis , 11 rugpjūčio 2020
Pagrindinis / Įvairenybės / Esama tvarka nurodo, kad greitieji kreditai visą parą neišduodami

Esama tvarka nurodo, kad greitieji kreditai visą parą neišduodami

Ieškantiems finansinio išsigelbėjimo dabar pateikiami itin patrauklūs pasiūlymai. Greitieji kreditai visą parą nors ir nebėra išduodami, tai nereiškia, kad kredito paraiškų naktimis teikti nevalia. Dabar greitųjų paskolų palūkanos yra ypatingai mažos, o jeigu finansinės pagalbos reikia tučtuojau, tuomet paraišką galite teikti ir po 22 valandos. Nakties metu jūsų paraiška gali būti išnagrinėta ir galite gauti atsakymą dėl finansavimo. Jeigu kreditorius nurodo, kad paskola bus išduota, tuomet ji bus pervedama po 7h. Tiesa, galvojantiems apie skolinimąsi iš vartojimo kredito bendrovių, tikrai neprošal būtų plačiau pasiskaityti apie keliamus reikalavimus. Yra tam tikros taisyklės, kurių nederėtų pažeisti teikiant paskolos paraišką.

Kadangi greitieji kreditai visą parą nėra išduodami, jums būtina pasižiūrėti ir į kitas taisykles. Prieš pateikiant savo asmeninius duomenis, pirmiau pažiūrėkite ar atitinkate visus kreditingumo reikalavimus. Aiškiau kalbant, kredito teikėjai neturi jokios teisės skolinti pinigų tokiems asmenims, kurių kreditingumas vertinama neigiamai. Jeigu jūsų duomenys rodo, kad vargu ar grąžinsite paskolą, vadinasi kreditorius neturės teisės jums skolinti pinigų. Tam ir yra reikalingi jūsų asmeniniai duomenys. Iš jų nustatoma ar laiku mokėsite įmokas.

Jeigu norite gauti paskolą, iš jūsų pateiktų duomenų turi būti aiškiai matoma, kad nėra didelės rizikos pinigų skolinimui. Trumpai tariant, kai nurodysite savo asmeninius duomenis, kreditorius tiesiog patikrins informaciją specialiose informacinėse sistemose. Tokiu būdu jis galės sužinoti kokias pajamas gaunate. Štai, jeigu tos gaunamos pajamos bus per daug mažos, vadinasi kredito gauti negalėsite. Tokia praktika taikoma jau ne vienerius metus.

Greitieji kreditai visą parą nėra išduodami būtent dėl to, kad tai yra apribota įstatymų. Tačiau įstatymai numato ir kitokius kriterijus, kuriuos privaloma atitikti klientams. Vienas esminių reikalavimų – išlaidos dengiant kitus kreditus, negali sudaryti 40 procentų pajamų. Tai speciali taisyklė, kurios negali pažeisti joks paskolų teikėjas.

Nors greitieji kreditai internetu visą parą nesuteikiami tiems asmenims, kurie negauna pajamų, tiesiog būtina suprasti, kad paskolos išdavimo laiko ribojimas yra taikomas visiems klientams. Nėra skirtumo kiek pajamų gaunate – nakties metu neturite teisės gauti jokios vartojimo kredito.

Taip pat skaitykite

Motociklų prekyba: aspektai, lemiantys tinkamą pasirinkimą

Planuodami pirkti motociklą, pirmiausia atsakykite sau į klausimą – kur juo važinėsiu? Jeigu planuojate važinėti ...