Sekmadienis , 1 spalio 2023
Pagrindinis / Gyvenimas / Gražiausios Šiaulių vietos

Gražiausios Šiaulių vietos

People Walking on Pedestrian Lane during Daytime

Nors Šiauliai nėra didelis miestelis, tačiau lankytinų vietų – tikrai labai daug. Juokaujama, kad Šiauliai yra vienas tų miestų, kuris labai traukia žmones, nors ir yra labai paprastas. Kas tai lemia? Tai, kad lankytinų vietų yra labai daug, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka.

Šiauliuose siūlome aplankyti kuo daugiau objektų, kadangi tik tokiu atveju geriau suprasite  kaip ir kuo gyvena šis gražus miestas. Aptarsime kelias vietas, kurios vertos dėmesio labiausiai.

CHAIMO FRENKELIO VILA

Chaimo Frenkelio vila yra viena gražiausių Šiaulių vietų, tiksliau objektas, kuris kiekvienais metais sulaukia tūkstančių lankytojų. Galima sakyti, kad pamačius šią vilą – pamilsite iš pirmo karto. Sakoma, kad tai kultūrinis šedevras, kuris svarbus ne tik architektams, tačiau taip pat ir menininkams. Nuostabiai atrodo ne tik eksterjeras, tačiau taip pat ir interjeras, kuris parodo, koks turtingas buvo žmogaus gyvenimas ir kokioje skoningoje aplinkoje dvariškiams teko gyventi.

ŠOKOLADO MUZIEJUS

Unikali vieta, kuri tikrai patiks ne tik vaikams, tačiau taip pat ir suaugusiems yra Šokolado muziejus, kuris skirtas ne tik skonio potyriams, tačiau taip pat ir regai.

Juokaujama, kad patekus į muziejaus vidų tikrai pasijausite kaip filme, kadangi Jūsų lauke ne tik gražūs vaizdai, tačiau taip ir skanus kvapas žinoma, degustacija, kurios metu sužinosite kaip gaminamas šokoladas ir koks yra tikrojo šokolado skonis.

STEBUKLINGA ARKA IR MIESTO KELRODIS

Stebuklinga arka ir miesto kelrodis labai dažnai vadinamas pačia svarbiausia miesto dalimi, galbūt net ir akcentu. Tai yra pėsčiųjų alėja, kuri jungia daugelį skirtingų verslų, žmonių ir menininkų, tad lėtai pro ją praeiti yra tiesiog būtina. Ši alėja traukia turistus ir vietinius visais metų laikais, tad būtinai ateikite ir Jūs, kad ir kada lankote Šiaulius.

GELEŽINĖ LAPĖ            

Geležinė lapė Šiauliuose yra vienas svarbiausių miestelio centrų, kuris vadinamas ir miesto simboliu. Ne veltui sakoma, kad Šiauliai – nebe Saulės, tačiau lapės miestas. Pasigrožėkite šiuo unikaliu miesto akcentu.

Informacijos šaltinis: Programa 2015

Taip pat skaitykite

Pyragai: ką apie juos žinome

Pyragai jau daugelį amžių yra populiarus desertas, kuriuo mėgaujamasi visame pasaulyje. Tiek saldūs, tiek sūrūs ...