Penktadienis , 17 rugsėjo 2021
Pagrindinis / Verslas / Jei keliate sau daug klausimų apie paskolas internetu

Jei keliate sau daug klausimų apie paskolas internetu

Kaip patogiausia ir paprasčiausia ieškoti paskolos internetu (www.kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/paskolos-internetu), kai rinkoje yra tiek daug skirtingų paskolų pasiūlymų? Kokius kreditorius vertėtų pasirinkti – kredito bendroves (pvz., www.kreditus.eu/lt/imones/135-paskolos-lt), komercinius bankus ar kredito unijas, o gal vietoje to pasirinkti tarpusavio skolinimo platformas ir skolintis iš privačių asmenų? Ar yra galimybė paskolą gauti visiškai nemokamai? Jei jūs keliate sau bent vieną iš šių ar į juos panašių klausimų, akivaizdu, kad jūs svarstote apie kreipimąsi dėl paskolos internetu.

Kaip gauti paskolą internetu?

Žinoma, šis klausimas yra labai abstraktus, todėl suprantama, kad ir atsakymas į jį tikrai negali būti labai konkretus. Tačiau jei į atsakymą žvelgti iš bendrinės pusės, natūralu, kad tokiu atveju visų pirma reikia palyginti skirtingų kreditorių taikomus pasiūlymus, stengiantis pasirinkti pačias palankiausias sąlygas (pvz., žemiausias palūkanas, optimaliausią grąžinimo terminą, žemiausius administracinius mokesčius ir kitas palankiausias sąlygas). Tuomet, kai yra pasirenkama paskola, reikia užpildyti paskolos paraišką. Tai galima padaryti internetu, apsilankius pasirinktų kreditorių internetiniame tinklalapyje. Jei kreditoriai vartotojo mokumą įvertina teigiamai, atsakymą įprastai pateikia vos per kelias valandas. Tuomet belieka pasirašyti paskolos sutartį ir savo banko sąskaitoje sulaukti pervestos paskolos.

Iš pirmo žvilgsnio visas minėtas procesas atrodo labai paprastas ir nesudėtingas, tačiau realybėje neretai viskas gali skirtis. Kadangi tai labai tiesiogiai priklauso nuo konkrečios situacijos.

Kokį vaidmenį vaidina vartotojų mokumas?

Galite būti tikri, kad jei jūs pateiksite paskolos paraišką, visuomet bus įvertinamas ir jūsų mokumas, t.y. jūsų asmeninė finansinė situacija (jei kreipsitės vieni) arba jūsų šeimos finansinė padėtis (jei gyvenate santuokoje ir kreipiatės su bendraskoliu). Taigi, akivaizdu, kad vartotojų mokumo vertinimas kaskart vaidina labai svarbų ir reikšmingą vaidmenį. Jei žmogus, kuris kreipiasi į pasirinktus kreditorius, nėra mokus, jis paskolos gauti neturi jokios galimybės.

Todėl jei jūs susiruošėte kreiptis į kreditorius ir norite sulaukti teigiamo jų atsakymo, nepamirškite, kad bus atsižvelgta į jūsų mėnesines pajamas, finansinių įsipareigojimų dydį, darbo stažą, šeimyninę padėtį, asmeninę kredito istoriją ir kt. Yra labai daug įvairių duomenų, kuriuos turi įvertinti kiekvieni kreditoriai ir tarpusavio skolinimo platformos. Tokia griežta vartotojų mokumo vertinimo tvarka padeda apsaugoti tiek kreditorius, tiek ir vartotojus.

Kaip surasti pačią palankiausią paskolą?

Šis klausimas yra aktualus bene kiekvienam žmogui. Juk akivaizdu, kad nei vienas nenorime permokėti. Taigi, jei jūs norite palankiausios paskolos internetu, turite skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir rinktis neskubėdami. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad jums teks išeikvoti labai daug savo laiko ir susidurti su daugybe kitų nepatogumų. Priešingai, jei jūs pasinaudosite internetiniais paskolų palyginimo portalais, jums turėtų būti daug lengviau pasirinkti palankią paskolą ir optimalias sąlygas taikančius kreditorius.

Ko nevalia pamiršti kreipiantis dėl paskolos internetu?

Būtina suprasti, kad jei jums bus suteikta jūsų prašomo dydžio paskola internetu, ją privalėsite sugrąžinti laiku ir nepažeisdami paskolos sąlygų. Praleisti bent vieną paskolos grąžinimo įmoką – labai neteisingas sprendimas, kuris ne tik sukelia papildomų finansinių nuostolių, tačiau taip pat ir pablogina asmeninę kredito istoriją, kas gali turėti didelės neigiamos įtakos ateityje kreipiantis dėl naujos paskolos internetu. Taigi, jei jūs norite apsaugoti savo asmeninę finansinę situaciją, turite sudaryti būsimų veiksmų planą, pasistengti sumažinti savo patiriamas mėnesines išlaidas ir neleisti sau priimti neteisingų bei neapgalvotų finansinių sprendimų, kurie neigiamai paveiktų jūsų finansinę padėtį.

Taip pat skaitykite

Skolų pardavimas: ką būtina žinoti?

Skolos – nemalonus dalykas abejoms skolos šalims. Skolintojas dažniausiai skolina pinigus tikėdamasis, jog skolininkas bus ...