Ketvirtadienis , 24 birželio 2021
Pagrindinis / Verslas / Kada reikalingas gydomasis masažas

Kada reikalingas gydomasis masažas

Masažas geriausiai žinomas kaip atsipalaidavimo ir streso malšinimo būdas. Švelnus raminamasis masažas gali sumažinti stresą, palengvinti raumenų skausmą, pagerinti miegą ir pagerinti nuotaiką. Mažiau žinomas faktas, kad masažas taip pat turi naudos ne tik paprastam poilsiui. Licencijuoti masažo specialistai turi bendrą nuomonę, kad medicininis ar terapinis masažas gali padėti išspręsti rimtesnes medicinines problemas.

Masažo terapiją klinikoje ar ligoninėje teikia licenciją turintys specialistai, kurie yra apmokyti rasti problemines sritis ir joms sutelkti dėmesį. Šio tipo terapinis masažas apima labiau sutelktą darbą su minkštaisiais jūsų kūno audiniais – raumenimis, sausgyslėmis ir raiščiais, kurie juda ir palaiko jūsų kūną. Gydytojas, chiropraktikas ar kineziterapeutas gali rekomenduoti jums atlikti gydomąjį masažą, kuris papildo kitas esamas terapijas tam tikrai kūno sričiai gydyti. O gal jūs negaunate norimų rezultatų iš kitų tradicinių gydymo būdų. Reguliarus masažo gydymas gali padėti ir šiuo atveju.

Masažo terapeutas gali išspręsti daugelį medicininių problemų, kurios yra arba lėtinės t.y jos ilgai trunka, arba ūminės medicininė problema, įvykusi pastaruoju metu ir kuria galima pasirūpinti artimiausiu metu. Šie klausimai gali apimti: pasikartojantys streso sužalojimai sėdint ar stovint, laikant kelias valandas per dieną. Migrena, grupiniai galvos skausmai, įtampos ar sinusų galvos skausmai. Plakštelėjimas. Temporomandibuliniai sąnarių ir raumenų sutrikimai. Padermės ir patempimai (po uždegimo sumažėjimo). Nugaros apačios skausmas. Tendinitas. Spinduliuojantis skausmas. Pooperacinis randinis audinys (pritarus gydytojui). Gydomasis masažas Vilniuje.

Kuo terapinis masažas skiriasi nuo relaksacinio masažo? Terapinio masažo metu atliekamas masažas gali atrodyti giliau nei atpalaiduojantis masažas. Taip pat galite patirti daugiau švelnumo, kai terapeutas dirba per audinį. Dėl šios priežasties svarbu pranešti savo terapeutui, jei spaudimas jaučiasi per gilus ar nepatogus. Gydymo sesijos metu terapeutas gali naudoti įvairias technikas. Priklausomai nuo jų treniruotės, jie gali apimti giliųjų audinių masažą, miofascialinį atpalaidavimą, darbą su paleidimo tašku, įvairias judesio terapijas ar pasyviai-rezistyvias tempimo technikas.

Taip pat skaitykite

Kaip socialinius tinklus išnaudoti darbuotojų paieškai?

Pastaruoju metu net ir stambios bendrovės didina savo aktyvumą ir žinomumą socialiniuose tinkluose. Šios interneto ...