Šeštadienis , 10 birželio 2023
Pagrindinis / Gyvenimas / Kai greitieji kreditai atsiperka: paprastos situacijos

Kai greitieji kreditai atsiperka: paprastos situacijos

Taigi, kartais greitieji kreditai atrodo kaip būdas skolintojui uždirbti – juk jam pinigai tarsi grįžta su kaupu. Tačiau uždirbti iš greitųjų kreditų gali ir tas, kas skolinasi. Schema būtų tokia:

– Skolintojas uždirba, nes jam tie patys pinigai grįžta su palūkanomis.

– Skolininkas neuždirba, jeigu gautus pinigus prašvaisto be tikslo vėjais.

– Skolininkas uždirba, jeigu gautus pinigus panaudoja tokiam tikslui, kuris jam atneša didelę finansinę naudą.

– Niekas nieko neuždirba ir nepraranda, jeigu gauti pinigai yra grąžinami tuojau pat, įstatymų numatyta tvarka, pagal kurią dar galima paskolą grąžinti be palūkanų.

– Tam, kad skolininkas uždirbtų, jam reikia turėti gerą planą.

 

Perkant antikvarą aukcione

Taigi, vienas iš būdų, kuris gali padėti uždirbti, kai naudojami greitieji kreditai tai gero pirkinio nupirkimas nukainavus, o vėliau jį patvarkius parduodant daug brangiau. Pavyzdžiui, Jurga pasakoja, kaip jai greitieji kreditai internetu labai pasitarnavo, kai vienos sendaikčių mugės metu ji iškart nusipirko seną gražų antikvarinį pianiną. Paėmė jį nedelsiant. O pinigų savų tuo metu neturėjo. Ir kainavo šis gražuolis tik 150 eurų. O jį paėmus pavyko greitai transportuoti, parsivežti, o tuomet jau ir – sutvarkyti. Taigi, perkant antikvarą aukcione visgi įmanoma ir kažkiek uždirbti, kaip rodo praktika.

Per vestuves

Taip pat  greitieji kreditai telefonu gali kartais atsipirkti ir protingai juos panaudojus vestuvėms. Jeigu iš anksto pranešama apie vestuves,  svečiai žino, kad jos artėja, ir galbūt stengiasi pataupyti. Taip pat artėjant vestuvėms yra numanoma, kas ateis. Galima kviesti tam tikrus žmones, kurie, tikėtina, atneš daugiau pinigų. Vestuvėms neišlaidauti, daryti jas pigias ir prasmingas, o žmonių pakviesti daugiau. Tai bus ne tik santuokos šventė, bet ir būdas pradėti naujesnį, geresnį ir gražesnį gyvenimą. Greitai grąžinsite greituosius kreditus ir būsite iš to uždirbę. Bet ne piktavališkai, o su didžiule meile gautų pinigų būsite gavę tai pirmai gyvenimo pradžiai…

Kai perkate gerą automobilį pigiai

Dar vienas būdas, kuris gali uždirbti, tai greitieji kreditai automobiliui. Panašiai kaip ir su antikvariniais staiga nupirktais daiktais. Jeigu staiga pamatysite, kad greitieji kreditai be užstato gali pasitarnauti perkant ką tik rastą puikų automobilį. Taigi, jeigu perkate tikrai gerą automobilį, turėkite su savimi pinigus, o jei nespėjote jų gauti, galite ir greitai pasiskolinti. Gal vėliau kažką pataisysite tam automobiliui ir galėsite jį parduoti brangiau. Aišku, galima taip ir pralošti, tačiau čia viskas priklausys nuo automobilio tipo.

Kai skolinatės studijoms

Dar vienas skolinimosi tipas, kurį galima prilyginti investavimui – tai skolinimasis studijoms. Ne visiems vienodai tai pavyksta, tačiau kai kurių studijos gali iš tiesų privesti prie labai gerai apmokamų profesijų. Šiuo metu, žinoma, tokios yra IT profesijos. Programuotojų kursai nėra labai brangūs, jie gali kainuoti apie porą tūkstančių eurų. Tam, kad galėtum programuoti, nėra būtina baigti gero universiteto. Taigi, mokslai gali visgi ir per trumpesnį laiką padėti įgyti pelningą profesiją, tik reikia išmanyti, kaip tą daryti. Net ir profesinės mokyklos dabar gali padėti gauti tikrai gerus pamatus darbui tam tikram dirbti. Amatai – tai dalykas, kurio pastaruoju metu itin reikia žmonėms, meistrų trūksta, galinčių dirbti statybose, taip pat ir namų apdailos ir kitose srityse.

Taip pat skaitykite

Kaip išsaugoti švarų ir sveiką namų orą

Namų oro kokybė yra svarbus sveikatos aspektas, galintis turėti didelę įtaką jūsų bendrai savijautai. Prasta ...