Ketvirtadienis , 29 spalio 2020
Pagrindinis / Verslas / Kaip atrodo tolimųjų reisų vairuotojų kasdienybė?

Kaip atrodo tolimųjų reisų vairuotojų kasdienybė?

Tolimųjų reisų vairuotojų darbas yra vienas pelningiausių. Lygiai taip pat vienas labiausiai apipintų mitais, kadangi nedirbantys šioje srityje kuria istorijas – kaip sunku gyventi mažoje kabinoje. Tačiau ar tikrai? Patys vairuotojai dažniausiai pasakoja nuotykius ir džiaugiasi, kad pasirinko šį gyvenimo kelią.

  • Mityba

Labai dažnai galvojama, kad tolimųjų reisų vairuotojai valgo tik greitai paruošiamus makaronus bei sumuštinius. Tai yra labai ribotas požiūris. Kodėl? Kadangi jų darbo vietoje, tai yra transporto priemonėse, galima rasti bazinius įrankius, kuri reikalingi maisto gamyboje. Nuo spiralės vandens pašildymui iki mini krosnelės, kurioje pagaminsite pačius skaniausius patiekalus.

  • Miegas

Lygiai taip pat dažnai aptarinėjamas miegas, tiksliau – jo kokybė. Vairuotojai tikrai nemiega sėdynėse ar kažkur pakelėse. Savo kabinose jie turi mini lovas, kuriose miega ne ką prasčiau nei namuose. Kokie patalai bus pasirenkami – kiekvieno sprendimas. Tačiau tie, kurie nori – gali tikrai sukurti jaukią aplinką.

  • Laisvalaikis

Kiekvienas maršrutas yra labai individualus. Kol vienu atveju lieka laiko ir laisvalaikiui, kelionėms, tuo tarpu kitu atveju tenka daug dirbti. Dėl to tariamasi su kiekviena įmone asmeniškai ir derinamas toks grafikas, koks labiausiai tinka vairuotojui. Juk vieni nori keliauti toli, o kiti renkasi artimesnius taškus.

  • Tualeto reikalai ir higiena

Žinoma, su tualeto reikalais bei higiena yra kiek sudėtingiau. Dažniausiai tenka tvarkytis degalinių tualetuose. Tačiau šiais laikais jie nėra tokie nemalonūs kaip kad anksčiau ir taip pat puikiai pritaikyti fūristų poreikiams. Taigi, tai tikrai nėra kažkokia nemaloni procedūra. Galiausiai – juk reikalinga kiekvienam, tiesa?

  • Atlygis

Galiausiai, atlygis už darbą dažniausiai yra pati maloniausia dalis, kadangi jis – tikrai patrauklus. Tolimųjų reisų vairuotojai gali džiaugtis net kelis kartus didesniu atlygiu nei vidutinis mūsų šalies gyventojas. O leisti pinigus – visada gera, tiesa?

Jeigu Jus domina toks gyvenimo ritmas, daugiau informacijos rasite čia: C kategorija Šiauliuose – Jago vairavimo mokykla. Galbūt tai bus didelis šuolis į naują gyvenimą ir tuo pačiu platesnius vandenis.

Taip pat skaitykite

Saulės energetika Europos Sąjungoje

Europos sąjungos šalys turi didelių ambicijų dėl atsinaujinančių energijos šaltinių. Planuojama, kad 2050 metais Europa ...