Pirmadienis , 27 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / Kaip įrengiami plastikiniai langai mediniuose namuose

Kaip įrengiami plastikiniai langai mediniuose namuose

Plastikinių langų įrengimas mediniame name gali būti puiki galimybė pagerinti būsto šilumos izoliaciją, tačiau tai reikalauja atidumo ir profesionalumo, kad būtų užtikrintas tinkamas montavimas. Visada patikėkite šį darbą profesionalams, išmanantiems, ką daro. Labai svarbūs ne patys montavimo įgūdžiai, bet pasirinktos apdailos ir montavimo medžiagos. Plastikiniai langai Šiauliuose yra labai kokybiški ir patys šalčio nepraleidžia, tačiau neteisingai juos sumontavus aplink atsiranda nesandarių ertmių, pro kurias veržiasi šaltas oras.

Jei jau nusprendėte langą įstatyti patys (tai visiškai normalu, ypač, jei tai darote mediniame garaže, tvarte ar kokioje lauko virtuvėje, kurią patys pasistatėte), turėkite omenyje, kad jis montuojamas tokiu būdu:

  1. Paruošimas. Pirmiausia, turite išmatuoti langų angas, kad užsakytumėte teisingo dydžio plastikinius langus. Jie turi būti gana tiksli, kad langas sėdėtų stabiliai ir nekiltų problemų dėl oro pralaidumo.
  2. Senųjų langų pašalinimas. Tai gali reikalauti specialių įrankių, kad būtų pašalinti seni rėmai be medinio namo struktūros pažeidimo. Įsitikinkite, kad jūsų namuose nėra jokio asbesto ar kitos kenksmingos medžiagos, kuri galėtų pakenkti jūsų sveikatai.
  3. Montavimas. Naujųjų plastikinių langų montavimas prasideda nuo rėmo įrengimo. Dažniausiai tai daroma naudojant specialias varžtais, kurie yra įmontuoti per rėmo kraštus tiesiai į medinę sieną. Svarbu, kad rėmas būtų lygus ir stabilus.
  4. Sandarinimas. Kai langas yra įmontuotas, tarp rėmo ir medinės sienos turi būti užpildyta specialiu putų sluoksniu, kad būtų užkirstas kelias bet kokiam oro pralaidumui. Ieškokite specialių langams sandarinti skirtų putų.
  5. Apdaila. Galiausiai, po to kai putos išdžius, jas reikia apipjaustyti ir langas yra baigtas. Tada aplink rėmą gali būti dedama apdaila, kad suteiktų išbaigtą išvaizdą.

Ši procedūra gali pasirodyti sudėtinga tiems, kurie nėra patyrę statybos projektuose, todėl gali būti naudinga samdyti profesionalus, kurie gali atlikti darbą greitai ir efektyviai. Tačiau, jei jūs pasiruošę ir turite reikiamus įrankius, tai gali būti įdomus ir net pigesnis projektas. Atminkite, kad kiekviena klaida reiškia sugadintas medžiagas, kurios kainuoja papildomai.

Plastikiniai langai Šiauliuose yra ne tik montuojami, bet ir gaminami. Pasidomėkite vietiniais gamintojais, kad langų netektų vežti iš labai toli.

Taip pat skaitykite

Socialinė atsakomybė versle: kodėl ji svarbi

Socialinė atsakomybė versle, dar vadinama įmonių socialine atsakomybe (ĮSA), reiškia etinius ir moralinius įsipareigojimus, kuriuos ...