Šeštadienis , 27 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kaip įsigyti reikalingų medikamentų gyvūnams?

Kaip įsigyti reikalingų medikamentų gyvūnams?

Reikalingų medikamentų įsigyti galima visose veterinarijos vaistinėse. Veterinarijos vaistinė Vilniuje turi platų medikamentų asortimentą: vaistų, papildų sąnarių funkcijai gerinti, ėdalo gyvunėliams, higienos priemonių, pašarų graužikams, lesalų paukščiams ir daug kitų reikalingų prekių jūsų mylimiems augintiniams. Veterinarijos vaistininkas kiekvieną dieną susidūria su daugybe iššūkių, kurių tikrai negalėtų patirti dirbdamas vienoje iš daugelio žmonėms skirtų vaistinių. Tad į šią poziciją yra pritraukiami aukščiausio lygio formacininkai, kurie nebijo iššūkių, yra pasirengę dinamiškam, kartais streso pilnam darbui. Galima drąsiai teigti, jog nė viena veterinarijos vaistininko darbo diena nebūna tokia pati, nes jie kasdien turi galvoti, kaip gydyti gyvūnus, priimti jiems geriausius, naudingiausius sprendimus.

Ar žmonių vaistus galima duoti gyvūnams

Su žmonių vaistais gyvūnams reiktų elgtis atsargiai, nes neretai sunku atitaikyti dozes. Būna atvejų, kai veikliosios medžiagos gyvūnams visiškai netinka. Todėl rekomenduojama pirmiausia rinktis  veterinarinį vaistą saugų gyvūnams, su aiškiu dozavimu. Jei nutinka taip kad neturite kitos išeities ir esate priversti augintiniui skubiai duoti žmonėms skirtų vaistų, patariama po ranka visada turėti patikimo veterinaro telefono numerį, kad galėtumėte pasikonsultuoti dėl vaistų ir dozės. Patiems nustatyti augintiniui tinkamą dozę- itin rizikinga, o kartais beveik neįmanoma.

Ką daryti jei šuo suėdė neaiškaus ar nuodingo maisto?

Jeigu šuo suėdė neaiškaus ar nuodingo maisto, dažnas šunų augintojas iš kolegų yra girdėjęs patarimų, gyvūnui sugirdyti vėmimui  sukelti skirtų vaistų. Tai galima daryti tik tuo atveju, jei po neaiškių dalykų suėdimo praėjo ne daugiau kaip 1-2 valandos. Paskui jau nėra prasmės, nes skrandžio turinys būna pasišalinęs į  žarnyną. Atlikti šią procedūrą patariama su paprastu, žmonėms skirtu 3 proc. vandenilio peroksidu, dozuojant jį po 1-2 ml./kg. kūno svorio. Sumaišyti su dvigubai ar trigubai didesniu kiekiu šilto vandens ir sugirdyti šuniui. Po prcedūros reikia leisti šuniui pasivaikščioti ar jį pavedžioti, kad perioksidas skrandyje išputuotų ir sukeltų vemimą.

Taip pat skaitykite

Užsakymo sistemų ir atliekų apskaitos sistemų nauda verslui

Šiuolaikiniame verslo pasaulyje efektyvumas ir produktyvumas yra pagrindiniai sėkmės veiksniai. Užsakymų sistema ir atliekų apskaitos ...