Antradienis , 26 sausio 2021
Pagrindinis / Verslas / Kaip pristatyti prekes į kitas Europos šalis?

Kaip pristatyti prekes į kitas Europos šalis?

Tarptautiniai krovinių pervežimai užima vis stipresnes pozicijas Lietuvos logistikos srityje. Sėkmingai dirbančios įmonės savo veiklą vis dažniau plečia ir už mūsų šalies ribų, o logistikos bendrovės prisitaikydamos prie paklausos siūlo patrauklias krovinių pristatymo į užsienio šalis sąlygas. Tad jei jums iškilo poreikis pristatyti prekes ar produkciją į Europos šalis, pasinaudokite mūsų patarimais.

  • Išsirinkite vežėją

Pirmiausia turite išsirinkti logistikos įmonę, kuri gabena krovinius į jums reikalingą šalį. Jei jums reikia gabenti krovinį į pavyzdžiui, Ispaniją, pasidomėkite ar įmonė krovinius veža į Ispaniją. Taip pat atkreipkite dėmesį į įmonės patirtį ir profesionalumą.

  • Suteikite visą reikalingą informaciją

Įmonei, su kuria ketinate bendradarbiauti, pateikite visą reikiamą informaciją apie krovinį. Nepamirškite paminėti, jei kroviniui reikalingas temperatūrinis režimas ar kitos specialiosios sąlygos. Kartais logistikos procesuose iškyla nesusipratimai vien dėl informacijos stokos. Taip pat pasirūpinkite visais reikiamais dokumentais, jei jie bus reikalingi muitinėje.

  • Kainos

Kaip ir vietiniuose pervežimuose, taip ir krovinių gabenimo kainos į Europos šalis priklauso nuo šių pagrindinių rodiklių: krovinio matmenų ir svorio bei šalies, į kurią gabenamas krovinys. Taip pat kainai įtakos turi papildomos sąlygos, tokios kaip krovinio specifika, paprastas ar skubus gabenimas. Tačiau bet kuriuo atveju logistikos įmonės stengiasi pasiūlyti prieinamą kainos ir kokybės santykį.

Kroviniai į Europos šalis pristatomi gavėjo nurodytu adresu. Jei kyla nesklandumų, kurjeriai visuomet susisiekia su krovinio gavėju ar siuntėju. Tad krovinių pristatymas į Europos šalis praktiškai niekuo nesiskiria nuo siuntų gabenimo Lietuvos ribose. Abiem atvejais gabenimo įmonė atsakinga už saugų krovinio pristatymą ir šios atsakomybės visuomet laikosi.

Taip pat skaitykite

Kaip įsirengti vandentiekį turint šulinį?

Vienas iš labiausiai paplitusių vandentiekio įsirengimo būdų yra naudojant šulinio vandenį. Tai yra ekonomiškesnis ir ...