Trečiadienis , kovo 20 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Kelionės į Madridą subtilybės

Kelionės į Madridą subtilybės

Paprastai keliaudami į šiltus kraštus norime, kad kelionės metu pavyktų panardyti jūros bangose. Tai – viena svarių priežasčių, kodėl Ispanijos Madridas lankomas ženkliai rečiau nei ne taip ir toli esanti Barselona. Kita vertus, gudrūs turistai sugeba viską suderinti – ir pasimėgauti Madrido grožiu bei kultūros paveldu, ir dieną skirti išvykai prie jūros. Tačiau ir tame yra tam tikrų minusų – tai nuovargis ir ne toks jau ir artimas kelias. Tad kelionės į Madridą, kaip žinoma ir į bet kurią kitą pasaulio vietą, turi būti gana gerai apgalvotos.

Žinoma, ne visada. Jei keliaujate su kelionių agentūra, nieko pernelyg jums galvoti nereikia. Gausite ir skrydį, ir viešbutį, ir ekskursijų planą bei ne vieną pasiūlymą dienai ar dviem nuvykti prie jūros ar net vandenyno. Beliks tik šiek pasirinkti.

Madridas
Šaltinis: http://www.telegraph.co.uk/t

Jei kelionės į Madridą yra organizuojamos jūsų pačių, būtinai derėtų įvertinti klimatą – nors turint omenyje aprangos pasirinkimą tai dažnai tik subtilybės, tačiau gali ženkliai pagerinti jūsų pasitenkinimą atostogomis. Panagrinėkime porą situacijų.

Yra vidurvasaris. Jūs nusprendėte, jog tai puikus metas kelionei  į Madridą. Turite visą savaitę, tad tikrai spėsite ir miestą puikiai apžiūrėti, ir net dvi dienas skirti pabuvimui prie jūros. Su važiavimu, žinoma. Madridas yra tikrai puikus miestas kultūros, architektūros ir tiesiog ilgų pasivaikščiojimų mėgėjams. Bet gal ne viduryje vasaros. Kodėl? Dažniausiai tuo metu čia karšta. Ir tikrai labai karšta. Jei temperatūra jūsų atostogų metu kasdien sieks trisdešimt penkis laipsnius karščio, jūsų ilgi pasivaikščiojimai gana greitai gali pavirsti alternatyviu gulėjimu viešbučio kambaryje įsijungus kondicionierių. Tad viską daryti reikia apgalvotai.

Kitas svarbus dalykas, kurį reikia žinoti keliaujant į Madridą ir Ispaniją – tai laikas ir atstumai. Jei skrendate į šį miestą vos dviem naktim ir tikitės vieną iš tų trijų dienų spėti pabūti ir prie jūros, geriau pagalvokite dar kartą. Madridas yra gana nearti didžiųjų vandenų. Tad norint per dieną autobusu nuvažiuoti iki jūros, ten pabūti porą valandų, ir vėl grįžti į Ispanijos sostinę, teks ne tik labai anksti keltis, vėlai grįžti, bet ir toli gražu nesijausti pailsėjus po tokios ilgos dienos. Jei jau esate Madride, geriausia laiką paskirstyti protingiau. Jei kelionė trumpa – apsiribokite šiuo miestu. Jei ji trunka savaitę – tikrai verta dviem dienom nuvažiuoti ir į kitą miestą kur nors prie jūros ar vandenyno. Tačiau geriausia su nakvynę.

Taip pat skaitykite

VLK

Ką svarbu žinoti apie šeimos gydytoją

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) duomenimis, Lietuvoje dirba daugiau nei du tūkstančiai ...