Šeštadienis , 2 gruodžio 2023
Pagrindinis / Verslas / Kodėl kiekvienam stogui naudinga turėti saugos elementus?

Kodėl kiekvienam stogui naudinga turėti saugos elementus?

Stogo saugos elementai yra itin svarbi naujo stogo įrengimo dalis – ji užtikrina jūsų bei jūsų šeimos narių ir daiktų saugumą, todėl pamatę šias problemas nedelskite, kol jos nesukėlė dar didesnių finansinių nuostolių ar nepataisomo pavojaus sveikatai. Stogo saugos elementai yra kelių rūšių ir visos jos vienodai svarbios, tad nepamirškite pasikonsultuoti su https://www.bmigroup.com/lt specialistais, kad būtumėte užtikrinti, jog turite visus reikiamus elementus. Tai ypatingai svarbu dėl pačių gyventojų ir praeivių saugumo – nereikės jaudintis dėl galimų nelaimių, jausitės saugiai lipdami ant stogo įvairiems darbams, nekils problemų žiemą.

Apsauga nuo sniego lavinų

Žiemą itin pavojinga tampa stovėti, vaikščioti arba palikinėti daiktus po stogo kraštu dėl didelio sniego ir ledo kiekio nučiuožimo tikimybės. Dėl savo saugumo reikėtų įsitikinti, jog ši saugos elementų dalis nebuvo pamiršta. Taip pat ir bėgant laikui patikrinkite, kad šios sniego užtvaros nėra pažeistos ar įlenktos, o jei taip įvyksta – atsinaujinkite. Sniego barjerai taip pat apsaugo ir kitus stogo elementus nuo pažeidimo, pavyzdžiui, lietvamzdžius ar latakus. Be to, jie svarbūs tam, kad neapgadintų jūsų turto (automobilių, dekoracijų, augalų).

Saugi stogo priežiūra

Tam, kad galėtumėte saugiai užlipti ant stogo norėdami atlikti įvairius darbus, gali būti sumontuotos kopėčios ant sienų bei stogo, taip pat stogo tilteliai, kurie padės patogiai prieiti prie kamino. Taip pat galima įrengti apsaugines tvoreles. Šie elementai leidžia saugiau atlikti stogo valymo darbus: nuvalyti lapus nuo stogo bei latakų, taip pat išvalyti kaminą. Be to, jie pasitarnauja ir montuojant antenas ar saulės energijos kolektorius. Nors šie nėra atliekami dažnai, tačiau vien dėl šios priežasties atsisakyti investicijos į saugesnį darbų atlikimą nevertėtų.

Teisiniai reikalavimai

Nors dalį stogo saugos elementų galime pasirinkti patys, tačiau yra ir privalomų reikalavimų. Pavyzdžiui, jeigu stogo nuolydis yra lygus 7 laipsniams ar daugiau, privaloma įrengti stogo tiltelius, skirtus patogiam horizontaliam judėjimui. Visi šlaitiniai stogai turi turėti sniego užtvaras, o dalis pastatų privalo turėti primontuotas gaisrines kopėčias saugiam pasišalinimui gaisro metu.

Taip pat skaitykite

Google reklama – sėkmė Jūsų verslui?

Yra daug reklamos galimybių. Vienos sulaukia daugiau dėmesio nei kitos. Paprasčiausiai vienos padeda verslui pasiekti ...