Sekmadienis , 1 spalio 2023
Pagrindinis / Verslas / Kodėl verta pirkti universalias padangas automobiliui?

Kodėl verta pirkti universalias padangas automobiliui?

Padanga yra daug daugiau nei oro užpildytas guminis žiedas. Tai sudėtingas inžinerijos kūrinys, turintis daugybę formų ir skirtas įveikti daugybę iššūkių. Čia apžvelgiame įvairių tipų padangas rinkoje ir konkrečius privalumus, kuriuos jos gali pasiūlyti jūsų automobiliui.

Yra dvi pagrindinės sritys, kuriose vienas tipas skiriasi nuo kito – gumos mišinys ir protektoriaus raštas. Tai, savo ruožtu, lemia aplinka ir sąlygos, kuriose padanga yra naudojama. Kol bus pritaikyta tinkama padangų technologija, galite būti tikri, kad jūsų automobilio ar sunkvežimio ratai turės puikų valdymą ir sukibimą.

Vasarines padangas

Vasarinės padangos turi specialų gumos mišinį, kuris užtikrina puikų sukibimą ir valdymą ant sauso ir šlapio kelio šiltesnėmis sąlygomis. Jos taip pat turi mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, todėl užtikrina didesnį kuro efektyvumą ir kelia mažiau triukšmo kelyje.

Vasarinės padangos protektoriaus raštas yra labiau supaprastintas nei žieminių, jame yra mažiau vandens klirenso griovelių, o tai maksimaliai padidina sąlytį su keliu. Dėl šios priežasties transporto priemonė turi puikų sukibimą ir stabdymą sausais vasaros mėnesiais.

Žieminės padangos

Žieminės padangos užtikrina puikų sukibimą su sniegu ir ledu padengta kelio danga, taip pat šlapiu keliu ir šaltu oru.

Žieminių padangų protektoriaus mišinyje yra daugiau natūralios gumos, todėl ji nesukietėja, kai temperatūra nukrenta žemiau 7 laipsnių Celsijaus. Vietoj to, jis išlieka lankstus šaltu klimatu, kad sumažintų stabdymo kelią stabdant.

Universalios padangos

Tai tarpinis variantas tarp žieminių ir vasarinių padangų. Teoriškai jomis galima važiuoti visais metų laikais. Vairuotojai jas mėgsta dėl to, jog prieš kiekvieną sezoną nereikia jų keisti. Taip sutaupomi pinigai padangų montavimui pasikeitus oro sąlygoms. Tačiau yra ir kita pusė. Nekeičiant padangų pagal sezoniškumą, jos greičiau nusidėvi ir yra posakis- kas tinka viskam, netinka niekam.

Daugiau žiūrėkite puslapyje epadangos24.lt

Taip pat skaitykite

Naudingi patarimai namo statybai

Namo statyba yra didelė investicija ir sudėtingas procesas, reikalaujantis kruopštaus planavimo ir dėmesio detalėms. Nesvarbu, ...