Sekmadienis , 21 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kokias prabas turi auksiniai pakabukai?

Kokias prabas turi auksiniai pakabukai?

pakabukai

Kad auksiniai papuošalai yra verti daug daugiau nei paprastoji bižuterija visiems ir taip jau aišku bei suprantama. Juk auksas yra tas metalas, kuris yra žinomas jau labai seniai ir juo puoštis mėgo bei vis dar mėgsta tiek moterys, tiek ir vyrai. Tad nieko nebestebina ir šiais laikais nei auksinės grandinėlės, nei iš to paties metalo pagaminti pakabukai ir ant vyrų kaklų. Tik reikia atkreipti dėmesį, kad gaminys iš šio tauriojo metalo būtų ne tik kokybiškas, bet ir būtinai prabuotas. O tai Lietuvoje atlieka Prabavimo rūmai. Net jeigu gaminį perkate internetu, būtinai išsiaiškinkite dėl prabos subtilybių, nes jos būna trijų skirtingų tipų.

  • 750 – tai yra pati aukščiausia auksui galima praba. Ja puošiasi dažniausiai auksiniai pakabukai, pagaminti iš balto aukso. Toks prabos žymėjimas reiškia, jog gaminyje bus net 75 % gryno aukso.
  • 585 yra pati populiariausia praba, kuri taikoma auksiniams pakabukams. Daugeliui yra priimtina, jog toks papuošalas turėtų daugiau nei pusę svorio gryno aukso, arba tiksliau bus 58.5 % gryno aukso.
  • 375 – šią prabą turintys auksiniai pakabukai nors ir nėra dažnai sutinkami, bet jie egzistuoja. Tokie papuošalai, kurių lydinyje yra mažiau nei 50 % gryno aukso bus visada parduodami mažiausia kaina. Nors daugeliui tai išgirdus ir žinant gaminio vertę noras pirkti gali atkristi, bet 375 prabą turintys auksiniai papuošalai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie yra linkę į alergiją aukso gaminiams. Tad jei tokią alergiją turite, galime Jums vis tiek pasiūlyti išeitį.

Kaip jau supratote, brangesni visada bus tie auksiniai pakabukai bei auksinės grandinėlės, kurių praba bus didesnė. Bet turite žinoti ir tai, kad kuo daugiau bus gryno aukso papuošale (t.y. jis bus su aukštesne praba), tuo jis bus labiau pažeidžiamas ir minkštesni. Todėl jei norite ilgaamžiškumo, idealiausias ir yra pasirinkimas auksinio pakabuko su populiariąja 585 praba.

Žinodami, kokio auksinio papuošalo norite, jo paieškos bus lengvesnės, jei naršysite internete arba tiesiog kreipsitės į profesionalų juvelyrą, kuris galėtų Jūsų numanomo pakabuko menamą vaizdą sukurti.

Taip pat skaitykite

Namų apdaila: kodėl vis dažniau pasirenkamos plytelės?

Šiuolaikiniai namai dažnai atspindi savo šeimininkų skonį, individualumą ir gyvenimo būdą. Vienas iš svarbiausių elementų, ...