Šeštadienis , 27 lapkričio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Koks maistas geriausiai tinka katei?

Koks maistas geriausiai tinka katei?

Katei geriausiai tinka, toks maistas, kuriame yra visos būtinos maistinės medžiagos- tada papildomai nieko gyvūnui nebereikės. Svarbu nepamiršti pasirūpinti, kad šalia ėdalo dubenėlio viasada būtų švaraus geriamo vandens. Standartiškai sausas gyvūnų pašaras pagal ingridientus skirstomas į ekonominę, premium ir super premium klases, tačiau dažnai tiksliai apibrėžti pašaro kategoriją gali būti sudėtinga dėl atsirandančių subkategorijų.

Ekonominis pašaras

Ekonominis pašaras patenkina bazinius gyvūno poreikius, todėl yra universalus, nepritaikytas konkrečiai veislei. Kviečiai, kiaulienos miltai, mažas vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekis ėdale atitinka ekonominę klasę. Tačiau nuolat šeriant gyvūną ekonominės klasės pašaru, jo organizmui gali imti trūkti vertingų medžiagų, kailis nustoti žvilgėti, o po sterilizacijos atsirasti šlapimtakių problemų, kurios negydomos gali  baigtis augintinio mirtimi.

Premium klasės maistas

Premium klasės pašaras yra kokybiškesnis, praturtintas įvairiais mikroelementais. Dažniausiai šios kategorijos pašaras yra brangesnis ir geresnės sudėties nei ekonominis: jame yra mėsos, baltymų, įvairių mikroelementų ir vitaminų. Dažnai tokie pašarai turi naudą jauniems augantiems kačiukams, žindančioms katėms, skirti gyvūnams po sterilizacijos, norint atgaivinti kailį ir pan.

Super premium pašaras

Super premium pašaras augintiniams gaminamas  iš aukščiausios klasės natūralių produktų, jį prisotinant vitaminų ir mikroelementų. Kitas super premium pašaro baltymų šaltinis yra ne kiauliena, o paukštiena, eriena, triušiena, žvėriena, lašiša ar kitos rūšies žuvies.

Hills kačių maistas

Hills kačių maistas– tai super premium klasės maistas katėms, tai gydomasis pašaras, taip pat skirtas ir ligų profilaktikai, tai vienas geriausių maistelių. Švelni formulė kasdieniam šerimui su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir pritaikytu fosforo kiekiu. Aukštos kokybės visavertis sausas maistas su vištiena skirtas suaugusioms katėms. Lengvai virškinamas pašaras apsaugo nuo plaukų kamuoliukų susidarymo žarnyne.

Hills kačių maisto privalumai

  • Didelis augalinės ląstelienos kiekis padeda iš virškinamojo trakto pašalinti prarytus plaukus.
  • Su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir pritaikytu fosforo kiekiu.
  • Kontroliuojamas mineralų kiekis palaiko sveiką šlapimo sistemą.

Taip pat skaitykite

Kur pirkti atsargines automobilio detales po avarijos?

Automobilio avarija – tai ne tik rizika dėl galimų susižalojimų ir sveikatos sutrikimų bet ir ...