Trečiadienis , 1 vasario 2023
Pagrindinis / Verslas / Netradicinėms vestuvėms skirti išskirtiniai vestuviniai žiedai

Netradicinėms vestuvėms skirti išskirtiniai vestuviniai žiedai

Šiais laikais vestuvės tampa aktualios visais metų laikais. Jau nieko nebestebina gaunami vestuvių, kurios vyksta ne Lietuvoje, o svečioje artimesnėje ar tolimesnėje šalyje, kvietimai. Tai daroma dėl įdomesnės aplinkos, geresnių orų sąlygų, vieno iš jaunųjų gimtos šalies, susipažinimo vietovės ar tam tikrų kitai valstybei teikiamų sentimentų. Jei yra rengiamos netradicinės vestuvės, tai reikalingi ir išskirtiniai vestuviniai žiedai jaunavedžiams. Šią sąlygą dažniausiai gali išpildyti unikalūs rankų darbo juvelyriniai dirbiniai. Tad šiuo klausimu geriausia būtų kreiptis į profesionalų juvelyrą.

Kokie bus Jūsų išskirtiniai vestuviniai žiedai, viskas priklauso nuo norų, turimo biudžeto bei galimybių išpildyti norimų žiedų eskizus. Visos merginos svajoja ant savo bevardžio piršto nešioti patį gražiausią bei unikaliausią vestuvinį žiedai. Žinoma, vyrams taip pat šis papuošalas ne ką mažiau svarbus. Tad renkantis išskirtinius rankų darbo vestuvinius žiedus, jaunųjų pora turi sutarti stilistiką bei nusistatyti biudžetą, kurį gali skirti šių puošalų pirkimui. Vienos poros nori kuo prabangesnių vestuvėms skirtų žiedų ir teikia prioritetus brangakmeniams, prabangai bei dėmesį atkreipiantiems tikrų tikriausiems meno kūriniams, kuriuos ant piršto nešiosite visą likusį gyvenimą. Tad svarbu, kad išskirtiniai vestuviniai žiedai būtų patogūs bei tinkantys nešioti visais gyvenimo momentais. Tad renkantis šiuos papuošalus juvelyras atsižvelgs į Jūsų užimamas pareigas, leidžiamą laisvalaikį, keliones ir pan. Pagal tai bus daug lengviau nuspręsti bei patarti, koks žiedų modelis bus Jūsų porai tinkamiausias.

Aišku gali būti išskirtiniai vestuviniai žiedai nebūtinai prabangūs ir itin puošnūs. Kita dalis šių papuošalų būna ir visai kukliai bei minimalistiškai atrodantys. Jie tikrai puikiai tiks klasikiniam stiliui teikiančioms poroms. Visų svarbiausia, kad vestuviniai žiedai Jums patiktų ir juos norėsite matyti ant savo rankos kiekvieną akimirkai, kai tik Jūsų žvilgsnis pakryps žemyn. Šiuolaikiniai rankų darbo papuošalai pasižymi išskirtinumu bei unikalumu. Juos kuria tikri šio amato profesionalai ir gali užtikrinti, kad savo pasirinkimu liksite patenkinti. Turėsite galimybę išsirinkti norimą metalą, iš kurio bus pagaminti žiedai ir laisvai rinktis puošybai skirtus brangakmenis ar kitas akcentines detales.

Taip pat skaitykite

Sužadėtuvių žiedai: renkantis nepamirškite 3 svarbių dalykų

Kiekvienas puikus pasiūlymas turi tris esminius elementus: tikrą meilę, lemtingąjį klausimą ir įspūdingą sužadėtuvių žiedą. ...