Šeštadienis , 2 gruodžio 2023
Pagrindinis / Pramogos / Paaiškėjo „Šiaulių naktų 2015“ naktinio tinklinio turnyro nugalėtojai

Paaiškėjo „Šiaulių naktų 2015“ naktinio tinklinio turnyro nugalėtojai

Šeštadienio naktį, „Šiaulių naktų 2015“ metu paskelbti ir apdovanoti pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusių naktinio tinklinio varžybų laimėtojai. Varžybos vyko rugpjūčio 28–29 naktimis Šiauliuose. Turnyre iš viso dalyvavo 28 mišrios vyrų ir moterų komandos. Per dvi naktis buvo sužaistos 48 rungtynės.

Antrąjį „Šiaulių naktų 2015“ vakarą UAB „Taurės“ įsteigtomis prizinėmis taurėmis bei kitų rėmėjų prizais apdovanotos geriausios komandos. 5-ąją ir 6-ąją vietas dalinasi „Taksi“ ir „Nerealiųjų“ komandos. 4-oji vieta atiteko komandai „Nematomi“. 3-iąją vietą laimėjo komanda „Litoža“, o 2-ąją – „LTS“. Geriausiai turnyre pasirodė ir po įtemptos kovos 1-ąją vietą iškovojo Šiaulių komanda „ACTC“.

Naktinio tinklinio turnyrą iniciavo „Šiaulių naktys 2015“, o jį įgyvendinti padėjo sporto mokykla „Dubysa“. Pasak „Šiaulių naktų“ organizatoriaus Remigijaus Ruokio, idėja organizuoti tokias varžybas kilo jau prieš 12 metų ir šiemet pagaliau buvo įgyvendinta. Varžybos vyko tamsiuoju paros metu, jose buvo naudojami prožektoriai ir šviečiantys kamuoliai.

šiaulių naktys 2015
organizatorių nuotr.

Daugiau informacijos svetainėje www.naktys.lt

Taip pat skaitykite

Mitai ir tiesa apie lošimo automatus

Kai yra kalbama apie žaidimą lošimo automatais, egzistuoja daugybė netikslumų ir mitų, kurie iki šiol ...