Šeštadienis , 20 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Priemonės plaukų dažymui: kaip pasirinkti ir derinti?

Priemonės plaukų dažymui: kaip pasirinkti ir derinti?

Priemonės plaukų dažymui naudojamos tiek namuose, tiek profesionaliuos grožio salonuose. Ir vis daugiau žmonių ieško profesionalių priemonių, kad galėtų ne tik grožio salone palepinti savo plaukus, bet ir namuose palaikytų jų tinkamą priežiūrą. Visgi, kokios priemonės yra geriausios dažymui, kaip jas pasirinkti ir derinti, kad plaukai būtų kuo mažiau pažeisti, spalva ilgiau laikytųsi, o gautas rezultatas džiugintų.

Plaukų dažai

Svarbiausias vaidmuo, žinoma tenka plaukų dažams. Tiek namuose, tiek grožio salonuose naudojami plaukų dažnai turi būti tinkamai parinkti procedūrai. Jų pasirinkimas yra labai platus, todėl reikėtų skirti dėmesio tinkamam priemonių pasirinkimui. Itin populiarūs BACO, „Maraes Color“, COLORPLASK plaukų dažai. Plaukų dažymas veikia plauką, todėl geriausiai rinktis beamoniakius plaukų dažus, kurie yra pripildyti natūraliomis medžiagomis ir nepažeidžia plauko. Taip pat svarbu, kad dažnai būtų pritaikyti konkrečiam dažymui. Pavyzdžiui, dažai žiliems plaukams yra leidžiami netgi atskiromis linijomis. Taip pat galima rasti priemonių, kurios pritaikytos garbanotų plaukų dažymui.

Ir, žinoma, daugiausiai dėmesio dažams reikia skirti renkantis plaukus šviesinti. Plaukų šviesinimui yra gaminamos įvairios priemonės plaukų dažymui, tačiau geriausiai rinktis tuos, kurių sudėtyje nėra peroksido, kad nepažeistumėte plaukų. Galima rinktis keratinu pripildytus dažnus, kurie kartu ir tiesina plauką bei suteikia jam glotnumo.

Oksidantai

Tiek dažant plaukus namuose, tiek grožio salone, labai svarbu tinkamai pasirinkti plaukų oksidantą. Didžiulė klaida yra įsigyti tik plaukų dažus ir dažyti be plaukų oksidanto. Būtent dažant namuose tai daroma labai dažnai, o rezultate pastebima, kad plaukai nusidažė nevienodai, kai kur jie tamsesni, o kai kur šviesesni, taigi rezultatas nedžiugina. Tam išvengti reikėtų naudoti plaukų dažymui skirtus oksidantus. Tai priemonės plaukų dažymui, kurios užtikrina, kad dažai tolygiai pasiskirstytų po plaukus ir veiktų visus plaukus. Renkantis oksidantą, svarbu rinktis ne tik patikimą gamintoją. Geriausia veiks oksidantas, kuris tinka būtent pasirinkto gamintojo dažams ir tonui.

Priežiūra po dažymo

Kad plaukų spalva laikytųsi ilgiau, o po dažymo plaukai neatrodytų nualinti, labai svarbu ne tik tinkamos priemonės plaukų dažymui, bet ir kokybiška plaukų priežiūra po procedūros. Todėl dažant plaukus reikia naudoti specialius šampūnus, kondicionierius ir kitas priemones, apsaugančias plauką nuo išblukimo, ryškinančias spalvą ir stiprinančias plauko struktūrą. Taip pat patariama reguliariai palepinti plaukus losjonu ar kauke, taip pamaitinant plauką ir suteikiant jam žvilgesio.

Taip pat skaitykite

Emokymai: kodėl nuotoliniai kursai tampa vis patrauklesni šiuolaikiniam žmogui?

Gyvename skaitmeniniame amžiuje: virtuali erdvė tampa vis svarbesnė mūsų gyvenime. Nenuostabu, kad ir mokymasis ne ...