Ketvirtadienis , 24 birželio 2021
Pagrindinis / Verslas / Profesionalus oro kondicionavimas namuose – ar tai įmanoma?

Profesionalus oro kondicionavimas namuose – ar tai įmanoma?

kondicionierius

Oro kondicionierių naudojimas namuose – nieko nebestebinantis dalykas. Vis dėlto, laikams keičiantis ir įrangai vis labiau modernėjant, oro kondicionavimas įgauna naują reikšmę. Vis dar pasitaiko nuomonių, kad kondicionierius skirtas tik patalpų vėsinimui, tačiau šiandien moderni įranga suteikia kur kas platesnes komforto sąlygas, o profesionalūs kondicionavimo sprendimai gali būti nesunkiai diegiami tiek nuosavuose namuose, tiek daugiabučiuose.

Modernūs sprendimai maksimaliam komfortui užtikrinti

Universalūs oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras-oras – tai įranga, skirta tiek patalpų vėsinimui, tiek jų šildymui žiemos metu. Be to, inovatyvios technologijos padeda išvalyti orą nuo dulkių ir nešvarumų, reguliuoja oro srauto stiprumą ir padeda sukurti pageidaujamas komforto sąlygas. Oro kondicionavimo srityje dirbantys ekspertai teigia, kad šiuo metu esminių veikimo skirtumų tarp oro kondicionierių ir šilumos siurblių nėra, daugiau kalbama apie eksploatacijos išlaidas, kurias šilumos siurbliai gali gerokai sumažinti. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad tiek vienas, tiek kitas sprendimas neturėtų būti naudojamas kaip pagrindinė patalpų šildymo priemonė, ypač tuomet, jei kalbama apie erdvesnes nuosavo namo patalpas.

Oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras-oras yra nesudėtingai ir gretai montuojami, lengvai pritaikomi praktiškai bet kurioje erdvėje, tiek naujos statybos namuose, tiek renovuojamuose pastatuose, daugiabučiuose ir nedideliuose sodo nameliuose. Iš tiesų, šildymas oro kondicionieriumi yra puikus pasirinkimas sodybose, soduose ar kituose namukuose, kur žmonės negyvena nuolatos, tačiau atvyksta pabūti kuriam laikui. Kadangi moderni įranga gali būti patogiai valdoma nuotoliniu būdu, kondicionieriai ar šilumos siurbliai gali būti įjungiami dar prieš atvykstant į patalpas, kad jus pasitiktų maloni oro temperatūrą.

Platus pasirinkimas individualiems poreikiams

Plati įrangos pasiūla šiandien suteikia praktiškai neribotas pasirinkimo galimybes. Be to, oro kondicionavimas, kaip ir minėjome, be pageidaujamos temperatūros palaikymo pasižymi ir kitais privalumais. Jis gerina patalpų mikroklimatą, todėl prisideda prie mūsų geros savijautos, didesnio darbingumo ir žvalumo. Kondicionieriuose esantys filtrai efektyviai valo uždarų patalpų orą nuo dulkių, įvairių mikroorganizmų ir alergenų, todėl padeda išvengti įvairių ligų, astmos ir kitų kvėpavimo takų sutrikimų. Jei renkatės oro kondicionierių su jonizatoriumi, patalpos oras bus išvalomas ir nuo nemalonių virtuvės kvapų, dūmų ir pan.

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai yra itin lengvai valdomi, nereikalauja dažnos priežiūros ir aptarnavimo darbų. Pažangūs technologiniai sprendimai leidžia matuoti patalpos oro temperatūrą ir atitinkamai orą vėsinti ar šildyti, siekiant sukurti pageidaujamą mikroklimatą. Paprastos valdymo funkcijos leidžia užtikrinti sklandų įrangos darbą vos keliais mygtuko paspaudimas, be to, ši įranga dirba ypač tyliai ir nekelia diskomforto, turi miego režimą.

Taip pat skaitykite

Kada reikalingas gydomasis masažas

Masažas geriausiai žinomas kaip atsipalaidavimo ir streso malšinimo būdas. Švelnus raminamasis masažas gali sumažinti stresą, ...