Trečiadienis , 3 birželio 2020
Pagrindinis / Verslas / Rimi akcijos ir nuolaidos: kaip pasinaudoti teisingai?

Rimi akcijos ir nuolaidos: kaip pasinaudoti teisingai?

rimiDaugelį metų atliekami tyrimai nurodo, kad pagrindinis kriterijus, pagal kurį lietuviai renkasi ir perka maisto produktus, yra kaina. Nors gali būti kiek liūdna, kad pirmoje vietoje ne sveikata ar jų šviežumas, visiems suprantama, kad kiekvienas mūsų nori sutaupyti ir pirkinių krepšeliui išleisti mažiau. Ką daryti, kad apsipirktumėte už optimalią kainą ir džiaugtumėtės maistingais produktais? Pavyzdys – nuolat vykdomos Rimi akcijos ir nuolaidos.

Svarbu ne kiekybė, o kokybė

Turbūt teko pastebėti, kad žmonės mėgsta po apsipirkinėjimo prikrauti savo šaldytuvus ir spinteles. Kuo jos pilnesnės, tuo geriau jaučiamės. Vis dėlto vertėtų atkreipti dėmesį, kad prisipirkus daug pigių ir ne itin geros kokybės produktų, ne tik nesutaupome pinigų, bet ir kenkiame savo sveikatai, nes vartojame vertingųjų savybių neturintį maistą. Rekomenduojame atsisakyti nereikalingų užkandžių ir juos keisti vaisiais, daržovėmis, riešutais, kurių užteks labai nedaug, o pagrindiniams valgiams rinktis sveikesnius, visaverčius patiekalus, pavzdžiui, košes, žuvį, liesą mėsą, salotas ir t. t. Pasirinkę kokybę neturėsite pilnai apkrauto šaldytuvo, tačiau visuomet būsite sotūs, jausitės geriau, o ir išleisite mažiau.

Kodėl verta sekti akcijas?

Tokie prekybos centrų pasiūlymai kaip Rimi akcijos ir nuolaidos, leidžia norimų produktų įsigyti geresnėmis kainomis. Ypatingai verta pirkti dalykus, kurių paprastai įsigyti negalite, įvairias prabangos prekes. Svarbu neapsigauti rinkodaros triukais ir neužkibti ant kabliukų, kuomet prekės siūlomos su vos kelių procentų nuolaida. Jei jos nėra būtinos, įsigiję tokių gaminių ne tik nesutaupysite, bet ir išleisite papildomą pinigų sumą. Medžiokite tikrai dėmesio vertus, dideles nuolaidas teikiančius pasiūlymus.

Vartykite leidinius

Rimi akcijos ir nuolaidos skelbiamos ne tik fizinėse parduotuvėse – žmonėms platinami leidiniai, kurių galite rasti ir internetinėse svetainėse. Siūlome prieš apsiperkant išnagrinėti juos, pasidaryti reikalingų prekių sąrašą ir tik tada keliauti į parduotuvę. Kitu atveju akcijos gali susukti galvą ir lemti tai, kad nusipirksite per daug nereikalingų daiktų. Tik kruopščiai planuodami savo laiką ir apsipirkinėjimus išvengsite pagundų priskrauti pilną pirkinių krepšelį ir jam išleisite kur kas mažiau nei įprastai.

Jei neturite leidinio po ranka – peržiūrėkite nuolaidas ir internete puslapyje RaskAkcija.lt.

Taip pat skaitykite

socialiniai tinklai

Socialinių tinklų administravimas – svarbi paslauga

Viena iš sparčiausiai populiarėjančių paslaugų verslui yra socialinių tinklų administravimas. Kokia tai paslauga ir kam ...