Pirmadienis , 27 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / Situacija, kai pasirenkami netinkami saulės moduliai

Situacija, kai pasirenkami netinkami saulės moduliai

Apie saulės elektrines yra prirašyta tiek daug ir plačiai, kad kartais pamirštama daugiau dėmesio skirti mažesnėms detalėms ir atkreipti dėmesį ne tik į visumą, o tai, iš ko tos elektrinės susidaro ir kaip būtų galimas jas efektyviausiai išnaudoti.

Jeigu jau kalbame, kas yra tie saulės moduliai ir kaip jie veikia, tai iškart galime paminėti, kad kai kur moduliai gali būti vadinami tiesiog saulės baterijomis. Jos yra tikrai nemažos tiek dydžiu (daugiau nei metras bent dveji matmenys), tiek ir svoriu (gali sverti ir daugiau nei 20 kg). Bet juk dydis bei svoris dar nieko neparodo. Juk svarbiausia yra galia bei efektyvumas. Tad šioje vietoje „kalba“ jau visai kiti skaičiai. Galima būtų minėti daugiau nei 22% efektyvumą ir didesnę nei 400W galią. Tokie saulės moduliai tikrai Jus džiugins ne tik savo efektyviu darbu, bet ir ilgaamžiškumu. Nemažai daliai gaminių yra suteikiama net 30 metų garantija.

Taigi, kaip jau pastebėjote, skaičiai ir duomenys tikrai įspūdingi ir jų dėka galima pasiekti tikrai tvarią bei užtikrintą elektros energiją savo namuose. Bet tam, kad viskas vyktų sklandžiai, turi būti nuoseklus bendradarbiavimas. Gerai, jeigu turite tinkamų žinių apie elektros energiją, jos paskaičiavimus, montavimus bei kitus fizikinius rodiklius. Tačiau taip būna tikrai retai ir dėl to pasitaiko situacijų, kai saulės moduliai yra įsigyjami, bet jie nėra tinkami Jūsų saulės elektrinei.

Kadangi saulės elektrinė ant stogo yra tikrai pats populiariausias pasirinkimas, tai visada atkreipkite dėmesį, koks yra Jūsų namo stogas. Jeigu moduliai bus montuojami šioje namo vietoje, tai pasitarkite su specialistais, ar tinkama bus kryptis, nuolydis ir kiti niuansai. Sėkmingas saulės elektrinės įrengimas bus tik tuo atveju, jeigu prieš save turėsite tiksliai apskaičiuotus stogo matmenis.

Kils tikrai daug keblumų, jei elektrinė bus pradedama įrenginėti pagal neteisingus apskaičiavimus. Prieš montavimą atnaujinkite senai atliktas sąmatas. Arba jeigu jomis neabejotinai pasitikite, tai bent jau darkart patikslinkite duomenis. Tikrai nei vienas Jūsų nenorite situacijos, kai saulės moduliai netelpa ar tiesiog jų būna per mažai, o įrengta jėgainė neatitinka kliento lūkesčių. Tokie atvejai pasitaiko, dėl to klientai nusivilia, nes generuojama mažiau energijos ir tai reikš ilgesnį laikotarpį per kurį sistema atsipirks.

Taip pat skaitykite

Užsakymo sistemų ir atliekų apskaitos sistemų nauda verslui

Šiuolaikiniame verslo pasaulyje efektyvumas ir produktyvumas yra pagrindiniai sėkmės veiksniai. Užsakymų sistema ir atliekų apskaitos ...