Antradienis , 21 sausio 2020
Pagrindinis / Verslas / Šiuolakiškam biurui – elektra reguliuojamo aukščio stalai

Šiuolakiškam biurui – elektra reguliuojamo aukščio stalai

elektrinis stalas

Norint įrengti šiuolaikišką biurą, kuriame darbuotojai jausis gerai ir dirbs produktyviai, jau seniai nepakanka pasirūpinti tik geru interjeru. Renkantis biuro baldui, taip pat reikėtų labai gerai pagalvoti apie tai, kokius darbus atlieka įmonės darbuotojai ir kaip padaryti taip, kad darbe jie jaustųsi kuo produktyviau. Vienas šiuolaikinių baldų gamintojų sprendimų – elektra reguliuojamo aukščio stalai.

Dar vadinami ergonomiškais stalais, tai yra baldai, sukurti produktyviam darbui, kuris ilgiau išlaikys darbuotoją nepavargusi ir saugos jo laikyseną bei sveikatą. Jau daug anksčiau tokio tipo stalai pritaikyti namuose, ypač tų žmonių namuose, kurie užsiima tam tikromis veiklomis. Pavyzdžiui, namuose piešia, konstruoja, dirba su detalėmis. Taip pat el. reguliuojamo aukščio stalai praverčia, kai namuose norima sutaupyti vietos. Tuomet toks stalas pasitarnauja ir kaip darbo stalas ir kaip lyginimo lenta ar lygus paviršius kūdikio pervystymui.

Kada tokį stalą reikėtų rinktis į biurą?

Dažniausiai elektra kilnojamo aukščio stalai į biurą pasirenkami tuomet, kai kuriamas ilgalaikis biuro projektas. Tai reiškia, kai norima pasirūpinti baldams ne vienam projektui. Toks stalas pirmiausia pasitarnauja todėl, kad jis lengvai prisitaiko prie kiekvieno darbuotojo poreikių. Jeigu biure yra darbo vietų, kuriose vienu metu dirba vieni, o vėliau kiti darbuotojai – tokiose vietose geriausiai pritaikomi elektra reguliuojamo aukščio stalai.

Tokie stalai taip pat tiks tais atvejais, kai darbuotojas per dieną dirba skirtingose pozose ir dėl to kartais naudojasi skirtingais stalo aukščiais. Pavyzdžiui, jis turi dirbti kompiuteriu, tačiau taip pat ir braižyti brėžinius, kuriuos, dažniausiai patogiau brėžti atsistojus. Tuomet tokio tipo stalas yra nepamainomas darbe. Be to, šiuolaikiniai elektra reguliuojamo aukščio stalai yra ne tik patogūs, bet ir išmanūs. Daugelis jų turi integruotas kliūties atpažinimo funkcijas, todėl Jums nereikia jaudintis, kad stalas keisdamas padėtį kliudys kitus biuro baldus ar šalia sėdintį kolegą.

Bijote prašauti?

Šiais laikais visiškai nebūtina biuro baldus pirkti ir jiems išleisti krūvas pinigų. Ypač, jeigu norite išbandyti kažką naujo. Kaip ir daugelis dalykų, taip ir biuro baldai bei biuro stalai gali būti nuomojami. Suradę norimą produktą, galite jį išbandyti praktiškai. Pastaruoju metu nemažai biurų užsisako elektra reguliuojamo aukščio stalus nuomai tam, kad galėtų juos praktikoje išbandyti savo darbe. Per 1-3 savaites atkeliavęs baldas gali būti puikia patirtimi, o galiausiai paskatinti ne tik išsinuomoti, bet ir įsigyti būtent tokius baldus savo biurui.

Taip pat skaitykite

buhalterija

Buhalterijos paslaugos: trys niuansai, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis buhalterį

Jei kada nors teko vaikštinėti po didelės įmonė koridorius, tikriausiai atkreipėte dėmesį į kabinetą su ...