Šeštadienis , 25 birželio 2022
Pagrindinis / Verslas / Telefono laikiklis automobiliui: svarbūs jo privalumai

Telefono laikiklis automobiliui: svarbūs jo privalumai

Šiuolaikinės technologijos taip stipriai užvaldė mūsų gyvenimą, kad net sunku įsivaizduoti, kaip būtų galima išsiversti be jų bent vieną dieną ar net kelias valandas. Vienas iš populiariausių tokių technologijų pavyzdžių, be kurio daugelis negali ištverti nei dienos, yra išmanusis telefonas. Jis suteikia mums galimybę visada būti pasiekiamais ir turėti nuolatinę prieigą prie interneto bei aktualiausios informacijos – net ir tada, kai vairuojame automobilį!

Įstatymai draudžia naudotis išmaniuoju telefonu vairuojant automobilį, tačiau kai kuriais atvejais vairuotojai yra pasiruošę pažeisti įstatymą ir atsiliepti į skambutį ar parašyti SMS žinutę. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad tokiu atveju iš karto labai pablogėja vairavimo kokybė, tačiau laikydamas prie ausies telefono aparatą, vairuotojas nebegali viso dėmesio sutelkti į kelią. Štai čia ir ateina į pagalbą telefono laikiklis automobiliui.

Vis dėlto, jei telefono laikiklio jūsų automobilyje dar nėra, pats metas sužinoti apie jo praktinę naudą išsamiau.

Lengvesnė navigacija GPS pagalba

Kiekvienas vairuotojas puikiai supranta, kaip reikšmingai GPS įranga palengvina vairavimą. Tačiau jei GPS turime savo mobiliajame telefone, kurį laikome rankoje, vairuojant juo naudotis gali būti labai sudėtinga. Laimei, telefono laikiklis automobiliui visą šį darbą paverčia kur kas lengvesniu. Tokiu atveju tereikia įjungti GPS navigacijos programėlę, nustatyti joje koordinates ir įstatyti savo išmanųjį į automobilinį telefono laikiklį. Tai padarę, galite mėgautis sklandžia ir malonia kelione.

Neblaškomas vairavimas

Statistika rodo, kad net 90 % autoįvykių įvyksta dėl išsiblaškymo (arba dėmesio atitraukimo) ir labai dažnai tokių atvejų kaltininkas yra mobilusis telefonas. Vairuoti reikia susikaupus ir  sutelkus dėmesį į kelią bei kitus eismo dalyvius, kelio ženklus ir šviesoforus, todėl net ir menkiausia klaida kelia riziką paties vairuotojo, keleivių ir kitų eismo dalyvių gyvybei bei sveikatai. Ką jau kalbėti apie vairavimą laikant rankoje telefoną. Tokiu atveju vairuotojui dar sunkiau susikoncentruoti ir autoįvykių rizika padidėja.

Kaip jau supratote, telefono laikiklis automobiliui gali sumažinti tokią riziką ir išspręsti minėtą problemą. Tereikia įsigyti telefono laikiklį automobiliui ir kelionės metu galėsite neblaškomi ir netrikdomi visą dėmesį sutelkti į vairavimą.

Patogu klausytis muzikos

Jei vairuodami mėgstate klausytis muzikos, tikrai verta investuoti į telefono laikiklį automobiliui. Tereikia įstatyti telefoną į laikiklį ir per „Bluetooth“ susieti jį su automobiliniu grotuvu. To visiškai pakaks, kad galėtumėte klausytis muzikos neatitraukdami akių nuo kelio, o rankų – nuo transporto priemonės vairo.

Saugus telefono laikymas

Jei esate vieni iš tų žmonių, kurie savo išmanųjį telefoną pasideda ant automobilio prietaisų skydelio ar keleivio sėdynės, dėl staigaus stabdymo ar posūkio jis gali atsidurti ant žemės. O jei turite įprotį atsisėdę į automobilį telefoną numesti tiesiog bet kur, vėliau jums gali tekti jo ieškoti. Tačiau visas tokias problemas išspręsite įsigiję telefono laikiklį automobiliui. Jei telefonas bus laikiklyje, jis visada bus saugioje vietoje, o jūs visos kelionės metu žinosite, kur jis yra.

Pabaigai

Paminėjome ne vieną telefono laikiklio privalumą, tačiau šis sąrašas tikrai nebaigtinis. Telefono laikiklis automobiliui yra nebrangus, bet labai funkcionalus įtaisas, kuris jūsų kasdienį vairavimą gali paversti kur kas saugesniu, lengvesniu ir malonesniu. Jei jums tenka dažnai vairuoti ir tikrai būtina visada po ranka turėti savo išmanųjį, investuokite į telefono laikiklį. Įsigiję automobilinį laikiklį telefonui, jį visada turėsite šalia, būsite visada lengvai pasiekiami savo draugams, šeimos nariams, kolegoms ar klientams, ir prireikus galėsite su jais pasikalbėti neatitraukdami akių nuo kelio.

Taip pat skaitykite

Kodėl verta pirkti universalias padangas automobiliui?

Padanga yra daug daugiau nei oro užpildytas guminis žiedas. Tai sudėtingas inžinerijos kūrinys, turintis daugybę ...