Penktadienis , lapkričio 22 2019
Pagrindinis / Įvairenybės / 2 minutės vyrų išvaizdos puoselėjimui

2 minutės vyrų išvaizdos puoselėjimui

Odinės piniginės

Nemaža dalis vyrų nemano, kad savo išvaizdai reikėtų skirti daugiau nei keletą minučių per dieną. Ir nors suprantama, kad tai nėra teisinga, reikėtų atminti, jog net ir kelių minučių gali pakakti norint atrodyti tinkamai ir stilingai. Taigi, keli patarimai visų vyrų dėmesiui!

  1. Reikėtų pasirūpinti baziniu vyriškų aksesuarų rinkiniu, kurį sudaro:
  • Vyriškos odinės piniginės (tai yra ne tik puikus aksesuaras, tačiau ir labai praktiškas daiktas, kuris turi akivaizdžią paskirtį, todėl piniginės vyrams turėtų atitikti dažniausią stilių ir individualius poreikius);
  • Diržas (nereikia net sakyti, kad kiekvieno vyro spintoje galima rasti ne vieno modelio diržą);
  • Akiniai nuo saulės (žinoma, akinius mėgsta nešioti ne kiekvienas, tačiau šis aksesuaras gali tapti labai puikia įvaizdžio detale);
  • Rankinė (pastaruoju metu vis daugiau vyrų renkasi vyriškas rankines – tai yra labai praktiška ir funkcionalu);
  1. Turėkite bent keletą porų skirtingoms progoms tinkančių drabužių. Tai padės jums visuomet jaustis tinkamai pasiruošusiems, nes nereikės sukti galvos su vienu iš populiariausių klausimų, kuris skamba labai pažįstamai – „ką apsirengti?“.
  2. Naudokite kvepalus ir dezodorantą. Tai leis apsisaugoti nuo intensyvaus prakaito kvapo – ir nesakykite, kad jūs neprakaituojate! Net jei patys to nejaučiate, galite būti tikri, kad aplinkiniai jūsų prakaitą puikiai užuodžia, o tai tikrai nėra malonu.
  3. Turėkite veido odos kremą. Taip, galbūt šis patarimas jums skamba labai moteriškai, tačiau veido odai skirtus kremus turėtų naudoti ne tik moterys, tačiau ir vyrai. Pasidomėkite, koks kremas geriausiai atitiktų jūsų veido odos tipą. Taip pat nepamirškite, kad kremai gali apsaugoti jūsų odą nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių.

Ar šie patarimai jums pasirodė sudėtingi ir reikalaujantys daugybės laiko? Vargu! Tam, kad atrodytumėte tinkamai, nereikia labai daug laiko ir jėgų, todėl net jei iki šiol save galėjote vadinti dideliais skeptikais, kuriems nesvarbi jų išvaizda, pasitelkus šiuos veiksmus, visuomet galėsite atrodyti pasitempę ir stilingi. O tai neabejotinai suteiks jums daugiau pasitikėjimo savimi ir trauks teigiamą aplinkinių žmonių dėmesį.

Taip pat skaitykite

Kai greitieji kreditai atsiperka: paprastos situacijos

Taigi, kartais greitieji kreditai atrodo kaip būdas skolintojui uždirbti – juk jam pinigai tarsi grįžta ...