Antradienis , gegužės 21 2019
Pagrindinis / Įvairenybės / „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“ KONCERTŲ TURĄ PRADĖJO KIJEVE

„ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“ KONCERTŲ TURĄ PRADĖJO KIJEVE

Viena smagiausių Lietuvos grupių „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ savo muzika vėl dalinosi su Ukrainos klausytojais. Savaitgalį muzikantai Kijeve pradėjo savo koncertų turą „Problem Kaput“ ir padarė tai, ką moka geriausiai – smagio muzika ir šokiais vedė iš proto susirinkusią publiką.

„Prasidėjo tai, ko ilgai laukėme“, — turo pradžia džiaugėsi būgnininkas Karolis Steponavičius. „Prieš akis koncertai labai skirtingose šalyse, daugumoje jų grosime pirmą kartą, tačiau visur mūsų tikslas tas pats — kad žiūrovai iš koncertų išeitų šypsodamiesi ir atsikratę bent dalies problemų. Džiaugiamės, kad Kijeve taip ir nutiko.“

„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncertas Kijeve (M.P.3 nuotr.)
„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncertas Kijeve (M.P.3 nuotr.)

Koncerte „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ grojo dainas iš savo debiutinio albumo ir kitais metais pasirodysiančio naujo albumo. Kijeve „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasirodė viename žymiausių ir seniausių, veikiančiame nuo 1998 metų, šio miesto klubų „Caribbean Club“.

Tai buvo pirmasis solinis grupės koncertas Ukrainoje. Anksčiau „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra koncertavę Kijeve vykusioje gatvės muzikos dienoje ir šalia Odesos vykusiame muzikos festivalyje „Koktebel Jazz“.

Lapkričio mėnesį grupės turas „Problem Kaput“ nusidrieks per Rytų ir Centrinę Europą iki Balkanų, o gruodžio 18 dieną baigsis koncertų Vilniuje „Legendos klube“, į kurį bilietus platina www.bilietupasaulis.lt.

Taip pat skaitykite

Vaikų baldai skirtingoms amžiaus grupėms

Įrengdami vaikų kambarį, ypatingą dėmesį skiriame baldams. Kad vaikas savo kambaryje jaustųsi patogiai ir saugiai, ...