Antradienis , 21 sausio 2020
Pagrindinis / Verslas / Ar lengva rasti geras buhalterines paslaugas?

Ar lengva rasti geras buhalterines paslaugas?

buhalterija

Kas ieško, tas randa, todėl geros buhalterinės paslaugos randamos nesunkiai. O gal dėl to, kad įmonės pasistengia išsireklamuoti? Kad ir kaip būtų, ieškantiems aukšto lygio paslaugų verta suvesti šias raides: https://audita.lt/. Ką gi čia rasite? Užsukam pasižiūrėti!

Teisinės ir mokesčių paslaugos, finansų valdymas ir buhalterinė apskaita – šis paslaugų sąrašėlis aptinkamas UAB „Audita“ puslapyje. Tačiau nesuklyskite – tai anaiptol nėra visas komplektas. Iš viso – net 23 skirtingos sritys. Tai bent, ar ne? Kita vertus… kodėl tiek daug? Ogi todėl, kad kiekvienai įmonei reikalinga ne kokia nors viena paslauga. Pavyzdžiui, galite sutarti, kad kas nors tiektų kavą į jūsų įstaigą. Bet vien tai nelems verslo gerovės. Taip pat ir buhalterinė apskaita nepatenkins visų poreikių. O pridėjus, kad buhalterija itin glaudžiai susijusi su teise, suvokiama, jog platesnė aprėptis tikrai naudinga.

Platesnė aprėptis – diskusinis klausimas. Diskusinis ne todėl, kad vieni žmonės būtų už platesnio požiūrio naudingumą, o kiti bandytų mėtyti kontrargumentus. Ir ne todėl, kad reikėtų bandyti aiškinti žodžio „aprėptis“ reikšmę. Platesnė aprėptis yra diskutuotina dėl dviejų punktų:

  • Yra aktualu, kiek ji platesnė.
  • Svarbu, kiek yra per siaura, o kiek jau per platu.

Pirmas svarstymas veikiau teorinio pobūdžio (pamąstoma, koks paslaugų kompleksas yra tikslingas, o koks per mažas ar per didelis). O į antrą svarstymą atsakytų pavyzdys.

PAVYZDYS: Jei buhalterines paslaugas teikianti įmonė gilinasi ir į teisinius reikalus, tai atrodo normalu. Apskritai verslo žengimas į naujas rinkas atrodo normalus procesas. Bet ar tikslinga buhalterinių paslaugų įmonei imtis automobilių dalių bei sportbačių prekybos? Arba nerti į restoranų nišą? O įkurti elektroninę parduotuvę, kurioje pardavinėtų mobiliuosius telefonus? Į kiekvieną klausimą gali būti vis kitoks atsakymas, bet pasiūlymas „teikiame buhalterines ir autoserviso paslaugas“ tikriausiai nebūtų labai patrauklus, nes paprastai vienu metu rūpi arba autoserviso, arba buhalterinės paslaugos.

Ar kada matėte skelbimą, kuriame būtų rašoma: „ieškome automobilius taisančio buhalterio“? Vargu… Bet tokio chaoso ir nereikia ieškoti, nes kryptingos buhalterinės paslaugos randamos greitai bei lengvai. Kuo puikiausiai galite panaršyti po interneto svetainę https://audita.lt/ ir susisiekti su žmonėmis, nusiteikusiais siekti tikslo, o ne blaškytis tarp „to ir ano“.

Kad buhalterinės paslaugos ir UAB „Audita“ taip nesunkiai pasiekiamos, galima dėkoti internetui. Arba bent jau pasidžiaugti, kad toks dalykas kaip internetas veikia kompiuteriuose bei telefonuose. Nesunaudojam galybės laiko, tačiau reikiamos informacijos aptinkam ir galim kreiptis į profesionalus.

Todėl atsakymas vienareikšmis: šiandieniniame informacijos sraute buhalterines paslaugas aptikti nesunku. Tai reiškia, kad jūsų įmonė gali dirbti produktyviai ir be painiavos. O kuri gi įmonė nenorėtų dirbti produktyviai? Kuri nenorėtų dirbti be painiavos? Kurios įmonės vadovai nenorėtų, kad viskas būtų sklandu?

Ir verta prisiminti, kad įmonės veikla (kartu ir buhalterinės paslaugos) turėtų būti paremta kokybiškumo principu. Kai šis principas „nenurašytas“, tai viskas ne tik geriau, bet ir geryn.

 

 

Taip pat skaitykite

buhalterija

Buhalterijos paslaugos: trys niuansai, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis buhalterį

Jei kada nors teko vaikštinėti po didelės įmonė koridorius, tikriausiai atkreipėte dėmesį į kabinetą su ...