Šeštadienis , 2 gruodžio 2023
Pagrindinis / Įvairenybės / Xiaomi Redmi Note 4 kaina: kiek mokėti ir ko tikėtis?

Xiaomi Redmi Note 4 kaina: kiek mokėti ir ko tikėtis?

Nuolat besiplečiant išmaniųjų telefonų rinkai, keičiasi ne tik klientų poreikiai, bet ir gamintojų užmojai. Prieš gerą dešimtmetį, kai apie išmaniuosius daugiau girdėdavome, nei juos liesdavome savo rankose, gamintojai siūlė kuo gražesnius modelius. Vėliau jie keitėsi į kuo plonesnius, dar vėliau – į kuo didesnius. Šiandien dažnas išmanaus telefono turėtojas jau yra išbandęs bent kelis skirtingus modelius, todėl natūralu, kad formuojasi tam tikri pirkėjų tipai. Pavyzdžiui, atsiranda kategorija žmonių, kurie išmaniajam telefonui nekelia itin aukštų kriterijų. Jie nori gražaus telefono, kuris tinkamai veiktų bent dvejus metus. Todėl vis daugiau gamintojų siūlo ekonominės klasės išmaniuosius. Tokius kaip Xiaomi Redmi Note 4 kaina – didžiausias jo privalumas.

Kiek kainuoja naujas žaisliukas?

Pamirškite laikus, kai už išmanųjį telefoną reikėjo kloti kone tūkstantį eurų ar kelis tūkstančius litų. Taip, anksčiau tai buvo normalu. Norint tikrai gero aparato, reikėjo papurtyti piniginę. Iki šiol vis dar rinkoje galite rasti išskirtinių flagmanų, kurie pareikalaus nemažos sumos pinigų. Beje, tai nebūtinai bus „Apple“ gaminys. Tačiau rinkoje vis daugiau vietos atsiranda modeliams, kurie džiugina savo kaina. Xiamo Redmi Not 4 – vienas iš tokių.

Vos atsiradus, Xiamo Redmi Not 4 kaina siekė kelis šimtus eurų. Šiandien jį galite įsigyti neišleidę ir dviejų šimtų eurų. Manote, tai neįmanoma? Kainos.lt platforma, kurioje galite rasti visų pardavėjų pasiūlymus šiuo metu, rodo, kad pigiausia šio modelio kaina Lietuvoje šiuo metu nesiekia net 150 eurų/ Tai puikus pasiūlymas, jeigu ieškote kažko paprasto ir neįpareigojančio. Be to, jeigu negalite apsispręsti tarp kelių modelių, čia taip pat galite palyginti visų jų kainas bei išsirinkti jums labiausiai patinkantį. Tiesa, nepamirškite lyginti ne tik kainą, bet ir charakteristiką.

 

Ko tikėtis iš Xiamo?

Ilgą laiką išmaniųjų telefonų karaliumi buvo laikomas iPhone. Nesvarbu, koks modelis, visi jie buvo puikūs ir labai mėgstami klientų. Tačiau su laiku jam konkurenciją ėmė kelti Huawei ir tai darė labai profesionaliai. Pamatę, kad įmanoma konkuruoti su milžinais, savo modelius ėmė siūlyti ir kiti gamintojai. Xiamo – to pavyzdys. Kinijos kompanija siūlo gražų, plataus ekrano aštuonių branduolių gaminį. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas nesėdi kiaurą parą internete. Tokiu atveju telefonas drąsiai išlaikys neišsikrovęs ir dvi paras. 13 pikselių kamera nudžiugins ryškiomis nuotraukomis. Tiesa, paaiškėjo, kad Xiamo Redmi Note 4 kaina negali konkuruoti su Huawei raiška. Tai matyti, kai nuotraukas perkeliate iš telefono į kompiuterį – raiška lyg išgaruoja.

Taip pat skaitykite

Medžių genėjimas – kaip tai daryti kokybiškai

Medžių genejimas – tai pagrindinė medžių priežiūros praktika, kurios metu pašalinamos tam tikros šakos, kad ...