Trečiadienis , 30 lapkričio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Laikrodis internetu – racionalus pasirinkimas?

Laikrodis internetu – racionalus pasirinkimas?

laikrodis

Vieni žmonės segi laikrodį, kiti ne. Vieni ilgai renkasi ir išleidžia keturženklę sumą. Kiti užsuka į parduotuvę ir per penkias minutes išsirenka rankinį laikrodį už… 19,99. O nusprendę pasidairyti po https://chronos.lt/ įsitikintumėte, kaip viskas skirtinga, kiek daug nepaprastų variantų siūloma.

Šiame straipsnyje pagrindini klausimas yra toks: ar laikrodis internetu – racionalus pasirinkimas? Norint atsakyti svarbu apibrėžti, ką laikome racionalumu. Ir tuomet ima aiškėti, jog atsakyti beveik neįmanoma arba labai sudėtinga. Kodėl? Pasitelksime pavyzdį, kad iliustruotume, kaip yra iš tiesų. Tarkim, esate verslininkas. Laukia svarbus susitikimas. Žinote, kad žmonės, su kuriais teks bendrauti ir derėtis, yra įnoringi, bet puikiai dirbantys ir galbūt atversiantys naujų perspektyvų. Išsirenkate kostiumą, viskas atrodo tvarkinga. Tačiau turimas laikrodis – labai pigus, su aptriušusia apyranke ir subraižytu ciferblatu.

Ką gali „papasakoti“ toks aksesuaras potencialiems partneriams? Galbūt tai, kad jūs esate nuotykių ieškotojas ir ką tik laipiojote medžiais. Tačiau labiau tikėtinas variantas, kad pasirodysite truputį nevalyvas. Tai jokiu būdu nereiškia, kad pasitikėjimas yra paremtas vien išvaizda. Ir jokiu būdu nebandome kurti išvaizdos kulto. Vis dėlto tvarkingumas šį tą lemia. Todėl aptariamu atveju, kai kalba sukasi apie rimtą verslą, racionaliau įsigyti kokybišką laikrodį. Kitaip tariant, pigiausia – nebūtinai tikslingiausia.

Ką tik pateiktos mintys nėra bandymas įtikinti, kad turėtumėte dabar pat nusipirkti laikrodį už kelis tūkstančius. Labiau akcentuojame tvarkingumą, estetiką. Išleidus šimtą eurų galima atrodyti stilingai. Galima atseikėti ir tūkstančius. Ką renkatės – priklauso nuo jūsų. Bet apdriskusiam laikrodžiui verčiau pasakyti NE.

Todėl kai kas nors diskutuos, ar laikrodis internetu yra racionalus pasirinkimas, žinokite, jog tai kone filosofinis klausimas. O jeigu bus akcentuojama paties interneto svarba? Tada atsakymas lengvesnis: taip, laikrodžiai internetu yra racionali galimybė. Puikiu pavyzdžiu tampa puslapis https://chronos.lt/, kur pasirinkimo laisvė nėra dirbtinė.

O pasirinkimo laisvė itin susijusi su racionalumu. Jei kas nors sakytų „rinkitės iš šių trijų produktų“, bet nei vienas produktas nepatiktų?.. Visai kas kita, kai galite rinktis iš dešimčių skirtingų modelių!

Siekiant apibrėžti prekės ar paslaugos gerumą pasitelkiama skalė nuo vienos iki penkių žvaigždučių (čia toks tradicinis variantas). Įvairiose apklausose būna ir žodinių įvertinimų: nepatinka, labiau nepatinka nei patinka, labiau patinka nei nepatinka, patinka… Ar nusipirktas laikrodis patinka? Greičiausiai taip, nes rinkotės ne minutę ir ne dvi. Dėl to labai palaikomas pirkimas internetu – galite žvilgtelėti vieną dieną, pasidairyti po asortimentą kitą dieną ir prisiruošę užsisakyti būtent tą produktą, kuris patiko labiausiai. Tai veikiausiai ir yra racionalumas.

Kaip jau supratote, laikomės minties, jog laikrodžiai internetu – palyginti racionalu. Protinga pasinaudoti patikimų elektroninių parduotuvių teikiamomis galimybėmis. Ir nesvarbu, ar tai bus laikrodis verslo susitikimams, ar kasdienis praktiškas aksesuaras, šios tiesos galioja visais atvejais. Galioja ir tada, kai planuojate įsigyti išmanųjį laikrodį, ir tada, kai dėmesio centre tik klasikiniai aksesuarai. O ypač galioja portale Chronos.lt.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Praktiški patarimai, kurie palengvins jūsų kasdienę odos priežiūrą

Jau seniai manote, kad nepriekaištinga oda yra tiesiog nepasiekiamas tikslas? Valiklis, tonikas, serumas, drėkinamas kremas, ...