Penktadienis , 29 gegužės 2020
Pagrindinis / Verslas / Buhalterijos paslaugos: trys niuansai, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis buhalterį

Buhalterijos paslaugos: trys niuansai, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis buhalterį

buhalterija

Jei kada nors teko vaikštinėti po didelės įmonė koridorius, tikriausiai atkreipėte dėmesį į kabinetą su iškaba „BUHALTERIJA“. Tai – vieta, kurioje toje įmonėje atliekamos buhalterijos paslaugos. Mažesnėse įmonėse tokių durų tikriausiai nerasi (tiesą sakant, ten gali būti viso labo vienas kabinetas, kuriame sėdi „visų galų meistras“), tačiau tai tikrai nereiškia, jog smulkiosioms verslo „žuvelėms“ tokios paslaugos apskritai nėra aktualios. Tiesą sakant, net ir stambiųjų įmonių atveju vis dažniau taikoma praktika, kai turimas ne pastovus buhalterio etatas, tačiau samdomas žmogus, atliekantis konkrečias užduotis. Tokia praktika netrunka pasiteisinti ir atsipirkti: mokama už konkrečiai suteiktas buhalterijos paslaugas, o ne tiesiog sėdėjimą 7 dienas per savaitę nuo 8 valandų ryto iki 17 valandos vakaro. Ne paslaptis, jog, kaip ir daugelio profesijų atveju, nustatytomis darbo valandomis buhalteris ne visuomet turės darbo. Verslininkui neteks mokėti tiesiog už „kėdės trynimą“, jei šis pasirinks laisvai samdomo buhalterio paslaugų pirkimą.

Tokių paslaugos teikėjų šiandien iš tiesų apstu ir jų kontaktus galima rasti internetinėje erdvėje. Konkurencija šioje srityje iš tiesų yra gana nemaža, tad užsakovui tenka nelengvas uždavinys rasti paslaugos teikėją, galintį pasiūlyti patraukliausią variantą. Aklai pasitikėti kolegų rekomendacijomis, jog vieno ar kito žmogaus/firmos buhalterijos paslaugos pranoko lūkesčius, nederėtų.  Kiekvieno situacija yra skirtinga, tad, norint rasti geriausią buhalterį, derėtų skirti laiko pasiūlos „atsijojimui“. Padėti priimti galutinį sprendimą gali ir žemiau pateikti kriterijai.

Ar firma/žmogus buhalterijos paslaugas teikia tam tikrame mieste ar gali pasiūlyti galimybę bendradarbiauti nuotoliniu būdu? Pasaulis nestovi vietoje ir faktas, jog buhalteris gali pasiūlyti tik seno „sukirpimo“ paslaugas, turėtų jus atbaidyti. Nuotolinės buhalterijos paslaugos – ženklas, jog specialistas nestovi vietoje ir sąmoningai taupo savo bei kliento finansinius bei laiko rezervus. Per tą laiką, kuris sugaištamas važiuojant pas/iš kliento, galima iš tiesų nuveikti nemažai darbų, ar ne?

Ar firma/žmogus, kurio teikiamomis buhalterinės apskaitos paslaugomis susidomėjote,  yra pasirengęs pasidalinti buvusių klientų atsiliepimais? Šiandien, kai kiekvienoje verslo srityje verda arši konkurencija, tikslinga kaupti klientų atsiliepimus apie suteiktą paslaugą. Tai – savotiška marketingo forma, prisidedanti prie galimybės plėsti naujų klientų ratą ir užtikrinti esamų lojalumą. Juk, sutikite, neradę jokios informacijos ar atsiliepimų internetinėje erdvėje apie vieną ar kitą paslaugos tiekėją, pradėtumėte į šį žiūrėti kritiškai.

Ar žmogus, kuriam ketinate patikėti buhalterinės apskaitos tvarkymą, jums imponuoja kaip asmenybė? Taip, buhalterinė apskaita nukreipta į darbą su popieriais, tačiau šis faktas nereiškia jog buhalterio, kaip žmogaus, vaidmuo yra visiškai nesvarbus. Kai toks gausus pasirinkimas pastarosios paslaugos teikėjų,

Kai toks gausus pasirinkimas analogišką paslaugą atliekančiųjų, pastarosios neretai ir tampa svertu, lemiančiu sutarties sudarymą su konkrečiu asmeniu. Jei jūs šiuo metu ieškote buhalterio, nepamirškite apsvarstyti ir minėto niuanso.

Jugma
8 657 64300
Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308
[email protected]

 

 

Taip pat skaitykite

socialiniai tinklai

Socialinių tinklų administravimas – svarbi paslauga

Viena iš sparčiausiai populiarėjančių paslaugų verslui yra socialinių tinklų administravimas. Kokia tai paslauga ir kam ...