Trečiadienis , 14 balandžio 2021
Pagrindinis / Įvairenybės / „COLOURS OF BUBBLES“ IŠLEIDŽIA PAVEIKSLINĘ VINILO PLOKŠTELĘ

„COLOURS OF BUBBLES“ IŠLEIDŽIA PAVEIKSLINĘ VINILO PLOKŠTELĘ

Indie roko grupė „Colours of Bubbles“, šiemet sulaukusi puikių kritikų įvertinimų už albumą „She Is the Darkness“, muzikos gerbėjus vėl stebina nauju leidiniu. Šįkart muzikantai išleidžia savo rinktinių dainų vinilo plokštelę, pavadintą kaip ir pati grupė — „Colours of Bubbles“, ir penktadienį kviečia į jos pristatymo koncertą Vilniuje muzikos klube „Tamsta“.

„Colours of Bubbles“
Ryčio Šeškaičio nuotr.

Melomanams dar įdomesnė žinia ta, kad išleidžiama vinilo plokštelė yra paveikslinė, t.y. vadinamasis „picture“ diskas. Ankstesnį ir vienintelį kartą Lietuvos populiariojoje muzikoje toks leidinys buvo pasirodęs prieš… 22 metus — 1994 metais plokštelę „Aš čia esu“ su picos nuotrauka buvo išleidusi „Foje“. Ir tai apskritai buvo bene paskutinė vinilo plokštelė Lietuvos populiariojoje muzikoje (neskaitant metalo grupių, nes plokšteles, tarp jų ir paveikslines, yra išleidusi grupė „Obtest“), kol 2010 metais kompanija M.P.3 vėl nepradėjo leisti albumų viniluose.

Pirmasis atgimstančiame vinilo formate prieš šešerius metus pasirodė „Anties“ albumas „Zuikis Pleibojus“, vėliau M.P.3 išleido Jurgos „Prie žalio vandens“, „Sielos“ „Visa matanti akis“, „Anties“ „Baisiai džiugu!“, „Biplan“ „Visi keliai veda prie jūros“ vinilus, o dabar ir rinktinę „Colours of Bubbles“ paveikslinę plokštelę.

Šio „Colours of Bubbles“ vinilo leidybą parėmė Latga. Jį sudaro dešimt kūrinių — po penkis iš abiejų „Colours of Bubbles“ albumų „Inspired by a True Story“ (2014 m.) ir „She Is the Darkness“ (2016 m.). Vinilo plokštelėje skamba populiariausi šiauliečių kūriniai „Flags“, „Home“, „Phoenix“, „The Edge of the Word“, „Rusty Trombone“ ir kiti. Prieš kelias savaites grupė pasidalino dainos „Pallbearer“ vaizdo klipu. Šį albumo „She Is the Darkness“ kūrinį taip pat galima rasti naujoje vinilo plokštelėje.

Vinilo plokštelę grupė koncertais pristatys ne tik šį penktadienį Vilniuje, tačiau koncertuos ir kituose didžiausiuose šalies miestuose: lapkričio 19 dieną Panevėžyje „Tauros lofte“, gruodžio 15 dieną — Kaune „Sandėlyje“, gruodžio 16 dieną — Šiauliuose „Blic“ ir gruodžio 17 dieną — Klaipėdoje „Kaštone“.

„Colours of Bubbles“ vaizdo klipas „Pallbearer“:

Taip pat skaitykite

Gražiausios Šiaulių vietos

Nors Šiauliai nėra didelis miestelis, tačiau lankytinų vietų – tikrai labai daug. Juokaujama, kad Šiauliai ...