Trečiadienis , 1 vasario 2023
Pagrindinis / Įvairenybės / „COLOURS OF BUBBLES“ SĖKMINGUS METUS APIBENDRINA TURO „CEREMONY“ KONCERTUOSE

„COLOURS OF BUBBLES“ SĖKMINGUS METUS APIBENDRINA TURO „CEREMONY“ KONCERTUOSE

Šiauliečiai „Colours of Bubbles“ šią savaitę pratęs savo pirmosios vinilo plokštelės pristatymo gastroles „Ceremony“. Ką tik tarp pretendentų laimėti M.A.M.A. metų grupės ir metų roko grupės nominacijose paskelbti „Colours of Bubbles“ šį savaitgalį lankysis Kaune, gimtuosiuose Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Į klubinę sceną grupė grįžta po kelių savaičių pertraukos, kurią skyrė teatro scenai – kūrė ir atliko muziką Aleksandro Špilevojaus spektakliui „Neišmoktos pamokos” Vilniaus menų spaustuvėje. Tai jau antrasis grupės projektas teatre – gerbėjams gerai žinoma daina „Things You Need“, sukurta specialiai Šiaulių dramos teatro spektakliui pagal Adamo Rapo pjesę „Inertiškos Dujos“ („Finer Noble Gasses“).

„Colours of Bubbles“
Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Spektaklyje „Neišmoktos pamokos“ visą laiką skamba gyvai atliekama grupės muzika. Šį kartą turėjome daugiau patirties, tad esame labai patenkinti rezultatu ir komandos  darbu. Visą pozityvią energiją ir „užsivedimą“ atsivežame ir į šio savaitgalio „Ceremony“ turo koncertus“, – apie žiūrovus ir atlikėjus sužavėjusį ekskursą į teatro pasaulį pasakojo muzikantai.

Rokerių teigimu, jiems „parako prideda“ ir socialiniuose tinkluose į įvairius dešimtukus patenkantis jų šių metų albumas „She Is the Darkness“. Penki šio albumo kūriniai pateko ir į paveikslinę „Colours of Bubbles“ vinilo plokštelę, kuri platinama koncertų turo metu.

„Labai patiko Gerai Gerai išsakyta mintis, kad metų pradžioje išleistus albumus dažnai pralenkia kažkas naujesnio, bet jam mūsų darbas iki šiol išliko geriausiu. Patiko jo palyginimas, kad mūsų „tamsa tokia šviesi“, – sakė albumo „She Is the Darkness“ autoriai. Šio albumo dainos sudarys koncertų turo „Ceremony“ programos pagrindą.

Muzikantų teigimu, šie metai buvo sėkmingi lietuviškai gyvai muzikai, nes pasirodė daug ne mažiau sėkmingų įrašų. Jei būtų apdovanoti, „coloursai“ norėtų surengti nedidelę meninę akciją, kurios „scenarijų“ žada atskleisti tik kitais metais.

Paskutinių šiais metais „Colours of Bubbles“ koncertų datos: ketvirtadienį, gruodžio 15 dieną, klube „Sandėlis“ Kaune (Muziejaus g. 8); penktadienį, gruodžio 16 dieną, bare „Blic“ Šiauliuose (Tilžės g. 155); šeštadienį, gruodžio 17 dieną, finalinis koncertas klube „Kaštonas“ Klaipėdoje (Danės g. 6).

Taip pat skaitykite

Smagūs laisvalaikio žaidimai

Mėgstate žaisti įvairius žaidimus ir norite išbandyti naujus? Metas nieko nelaukti ir griebti žaidimų pultelį ...