Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Drabužių spintos tvarkymui skirti patarimai

Drabužių spintos tvarkymui skirti patarimai

„Neturiu kuo apsirengti.“ Kiek kartų tokia mintis jums šovė į galvą, kai paskutinę minutę bandėte apsirengti prieš išlekiant pro duris į darbą ar restoraną su draugais? Nesvarbu, kiek suknelių, džinsų porų ir palaidinių guli jūsų drabužių spintoje, neabejotinai bus akimirkų, kai apsupta daugybės drabužių negalėsite sugalvoti, ką apsirengti. Tinkamai tvarkyti spintą – tai tinkamai valdyti drabužių spintą, protingai pirkti drabužius, žinoti, ką turite ir ko jums trūksta, ir viską laikyti tinkamose vietose. Tai palengvins rengimąsi, padės derinti naujus drabužius ir maksimaliai išnaudoti turimus drabužius.

Taigi, pateikiame jums keturis žingsnius, kaip lengvai tvarkyti savo drabužių spintą:

  1. Prieš kiekvieną sezoną paskirkite laiko savo spintai peržiūrėti.
  2. Pirkdamos naujus drabužius, rinkitės kokybę, o ne kiekybę.
  3. Naudokitės išmaniojo telefono programėlėmis, kad galėtumėte stebėti, ką turite.
  4. Naudokite papildomas priemones, kad drabužiai spintoje būtų sudėlioti tvarkingai.

Reguliariai „išvalykite“ spintą

Be to, kad atlaisvinsite nemažai vietos savo spintoje, reguliarus drabužių spintos „išvalymas“ turi daugybę privalumų. Reguliarus spintos tvarkymas gali padėti racionalizuoti erdvę, sutaupyti pinigų ir sukurti gerą nuotaiką, jei galėsite padovanoti drabužius, kurių nebedėvite, kitiems.

Peržiūrėdami savo spintą ieškokite drabužių, kurie:

  • yra per maži
  • yra nebemadingi
  • turi dėmių ar plyšimų, kurių nesutvarkysite
  • geriau atrodo kabėdami ant pakabos nei ant jūsų
  • yra prastesnės kokybės nei tai, ką dabar dėvite reguliariai
  • turi tik sentimentalią vertę

Vieną kartą išvalę spintą, sukurkite priminimą, kad po kelių mėnesių tai padarytumėte dar kartą. Gali būti naudinga peržiūrėti drabužius prieš prasidedant kiekvienam naujam sezonui.

Investuokite į pagrindinius drabužius

Svarbiausia tvarkant savo garderobą – investuoti į pagrindinius drabužius, kuriais galėsite remtis. Susikūrus gerai subalansuotą garderobą su tinkamomis pagrindinėmis viršutinėmis ir apatinėmis dalimis, striukėmis, suknelėmis ir aksesuarais, bus daug lengviau kurti aprangą ir rengtis kiekvieną dieną.

Be to, investavusios į kokybiškus pagrindinius drabužius, išvengsite rutinos, kai kiekvieną sezoną tenka vėl ir vėl pirkti naujus džinsus arba kiekvieną rudenį po naują įvarką. Vietoj to galėsite nukreipti savo biudžetą į ypatingus drabužius, kurie jums patiks, ir išvengti spintos pildymo drabužiais, kuriais po kelių sezonų norėsite atsikratyti.

Kiekvienai palaidinei, megztiniui ir šaliui raskite namus

Dabar, kai išvalėte savo drabužių spintą ir parengėte investicijų į drabužius planą, turite rasti vietą viskam, ką planuojate pasilikti. Tai reiškia – kiekvieną batų porą, kiekvieną rankinę, aksesuarus ir visa kita, ką paprastai laikote savo spintoje.

Apsvarstykite nestandartines laikymo galimybes, pavyzdžiui, lentynas megztiniams ir sulankstytiems drabužiams, daug ilgos ir trumpos pakabos palaidinėms, kelnėms ir suknelėms, taip pat kabyklas ir batų lentynas, kurios padės laikyti plokščiapadžius, batelius, aukštakulnius ir sportbačius.

Naudokitės technologijomis

Ženkite dar vieną žingsnį į priekį ir naudokitės šiuolaikinėmis mobiliosiomis programėlėmis. Yra daugybė organizavimo įrankių, kuriuos galite atsisiųsti tiesiai į savo išmanųjį telefoną ir kurie padės jums planuoti aprangą, prisiminti, kas yra jūsų spintoje, ir net parduoti drabužius, kurių nebenorite. Naudodamiesi mobiliosiomis programėlėmis, padedančiomis tvarkyti drabužius, galite išvengti pirkimo to, ką jau turite, ir sugalvoti naujų galimybių, kai pakliūsite į mados rutiną.

Plačiau: https://sidonas.lt/

Taip pat skaitykite

Namų apdaila: kodėl vis dažniau pasirenkamos plytelės?

Šiuolaikiniai namai dažnai atspindi savo šeimininkų skonį, individualumą ir gyvenimo būdą. Vienas iš svarbiausių elementų, ...