Ketvirtadienis , 24 rugsėjo 2020
Pagrindinis / Verslas / Dušo sistemos pasirinkimas: profesionalumo link

Dušo sistemos pasirinkimas: profesionalumo link

duso-sistemosĮsirenginėjant vonią dušo sistemos pasirinkimas – vienas sudėtingiausių pasirinkimų. Žinoma, jeigu konsultuojatės su dizaineriu – jis gali rekomenduoti, kokia sistema yra geriausia ir kokia labiausiai tinka konkrečiai Jūsų atveju. Jeigu stengiatės apsieiti be specialisto patarimų – šiuo straipsnių padėsime Jums atrasti geriausią pasirinkimą iš visų.

Dušo sistemos pasirinkimas bus kur kas paprastesnis jeigu rinksitės kartu su profesionalais, kurie gali rekomenduoti tokias sistemas, kurios Jums tinka labiausiai.

Tuo pačiu rekomenduojame pasinaudoti žemiau mūsų minimais patarimais, kurie padės greitai įsirengti labiausiai tinkančią sistemą.

Grindys ir kabinos aukštis.

Planuodami kabiną nepamirškite įvertinti, ar ji bus viename lygmenyje su vonios grindimis ar kiek aukščiau. Reikia atsižvelgti į tai, kad būtų paprasta dušo kabinoje išvalyti vandenį. Kadangi dažniausiai to padaryti maksimaliai nepavyksta – rekomenduojame įsirengti kokybiškas ventiliacijos sistemas, kurios paprasčiausiai “išpūs” drėgmę iš vonios patalpos. Kitu atveju galite įsigyti grybelį su kuriuo kovoti bus labai sunku.

Dušo kabina ar atvira erdvė?

Kol vieni galvoja, kad dušo kabina yra geriausias pasirinkimas, tuo tarpu kiti apskritai nesirenka kabinos, o paprasčiausiai pasikabina dušo galvutę vonios patalpoje. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai jūsų vonios patalpa yra nedidelė. Galima kabinti užuolaidas, kurias maudantis galite paprasčiausiai užsitraukti. Taip pavyks sutaupyti daug vietos ir tuo pačiu vonia bus funkcionali. Juolab, toks sprendimas yra pigesnis, tad jeigu taupote – rinkitės šį pasiūlymą.

Visgi, dažniausiai maudantis taip aptaškomi, sušlapinami visi kiti vonios kambaryje esantys daiktai, tad reikia apgalvoti kiekvieną detalę, ką padaryti, kad aplinka būtų tvarkinga. Kuo daugiau spintelių – tuo geriau, bet ar tai funkcionalu?

Papildomos dušo funkcijos. Masažai.

Dušo sistemos pasirinkimas pareikalaus iš Jūsų laiko. Juk šiuo metu egzistuoja toks platus skirtingų sistemų pasirinkimas. Galima pasirinkti tokias, kuri teikia ir masažo funkciją. Tai papildoma galimybė mėgautis vandeniu ir tuo pačiu neliūdėti, kad neturite gulimos vonios. Net ir dušas gali tapti kriokliu, kuris leis nuplauti visus dienos vargus.

Galvutės pasirinkimas. Kokia geriausia?

Dušo sistemos pasirinkimas neatsiejamas ir nuo galvutės pasirinkimo. Tai – ilgametis sprendimas, tad apgalvokite, kuris variantas Jums tinka labiausiai.

1. Biudžetas.

2. Medžiaga.

3. Ekologija.

4. Tvirtinimas.

5. Srovė.

Kabinos stiklo variacijos.

Jeigu jau supratote, kad kabina Jums yra labiausiai tinkamas pasirinkimas, tokiu atveju laikas įvertinti, kokio stiklo kabina Jums gražiausia. O pasirinkimų labai daug. Nuo paprasčiausio stiklo, iki puošto įvairiausiais raštais, galiausiai, iki veidrodinio tipo kabinų.

Pagal savo poreikius kiekvienas gali atrasti tai, ko nori. Svarbiausia siūlome rinktis kiek storesnio stiklo kabinas. Tai papildoma apsauga, kuri padės saugiai maudytis vaikams bei gyvūnams.

Dušo sistemos įsirengimas yra ilgaamžis. Dažniausiai visam gyvenimui kuriamos sistemos montavimas bus toks kokybiškas kiek skirsite jam laiko ir dėmesio. Siūlome nepamiršti, kad pirkdami internetu galite daug sutaupyti. Juolab, kai pasiūla tokia plati – palyginę skirtingus kriterijus nesunkiai atrasite tai, kas Jums tinka labiausiai.

Taip pat skaitykite

Profesionalus oro kondicionavimas namuose – ar tai įmanoma?

Oro kondicionierių naudojimas namuose – nieko nebestebinantis dalykas. Vis dėlto, laikams keičiantis ir įrangai vis ...