Penktadienis , 5 birželio 2020
Pagrindinis / Įvairenybės / Ekovata: profesionalų ir mėgėjų pasirinkimas!

Ekovata: profesionalų ir mėgėjų pasirinkimas!

apsiltinimasJeigu Jūsų namai nėra tinkamai apšildyti – tokiu atveju galite kūrenti kiek tik norite, tačiau namuose visada vistiek bus šalta bei drėgna. Tai gana didelė problema. Daugelis žmonių investuoja į brangias namų šildymo sistemas ir nepagalvoja, kad papildoma izoliacija gali kur kas geriau sulaikyti tą šilumą, kuri jau yra namuose. Juolab, izoliacinės priemonės yra vienkartinė investicija. Ekovata – vienas labiausiai giriamų ir itin dažnai pasirenkamų variantų. Apie ekovatą turbūt ne kartą girdėjote, kadangi ja džiaugiasi tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Taigi, išskirkime kelis paprastus pliusus, kurie dažniausiai ir nulemia šios ekologiškos vatos pasirinkimą.

Pigumas

Ekovata yra vienas pigiausių būdų norint apšildyti savo namus. Didelis pliusas tai, kad ekovatos panaudojimo galimybės yra labai plačios ir ja galima apšildyti tiek fasadą, tiek stogą ir grindis. Taigi, pavyks investuojant vieną sumą įsigyti didelį kiekį apsauginės vatos, kuri gali būti dedama į skirtingas vietas.

Pigumas, žinoma, labai subjektyvus dalykas, tačiau mes lyginame su kitomis pasirinkimo alternatyvomis. Pavyzdžiui, ekovata yra pigesnis pasirinkimas nei kad įprastos plokštės, kuriomis, tiesa, padengti tam tikras vietas yra kur kas sudėtingiau. Juolab, kaina lyginama su kokybe, kuri taip pat yra nepriekaištinga.

Ekologiškumas

Išskirti ekologijos faktą kaip didelį pliusą – verta, kadangi vis daugiau žmonių akcentuoja, kad jie renkasi tas prekes, kurios yra saugios ne tiek jiems, tačiau ir aplinkai. Kiekvieno žmogaus pareiga yra įsigyti tokias priemones, kurios nekenktų aplinkai. Taigi, rinkitės ekovatą, kuri labai giriama dėl savo sudedamųjų dalių.

Taip pat visas užsakytas kiekis atsidurs probleminėse namo vietose, taigi tikrai neliks dalies vatos, kurią gali tekti išmesti ir taip papildomai kenkti gamtai.

Jeigu Jums rūpi aplinka – ekovata turėtų būti Jūsų sprendimas.

Atsparumas ugniai

Labai didelis ekovatos privalumas yra tas, kad ji visiškai atspari ugniai. Kai kurie žmonės bijo, kad ekovata gali užsidegti nuo labai įkaitusio stogo. Pirmiausia tai visiškai neįmanoma, o antra – pati vata yra visiškai nedegi. Net ir tokiu atveju, jeigu namuose kils gaisras – vata gali būti ta priemonę, kuri kiek padės sumažinti gaisro intensyvumą.

Garso izoliacija

Natūralu, kad žmonėms labai svarbu, kad būnant namuose nesigirdėtų lauko garsų. Ypač tokiu atveju, kai gyvenama tose vietose, kur netoliese yra daug triukšmo keliančių priemonių. Ekovata gali padėti bent jau minimaliai sumažinti nemalonius garsus, kurie Jums gali trukdyti miegoti naktimis, ilsėtis. Tai viena efektyviausių garso izoliacijų, kurią tik šiuo metu galima pasirinkti.

Atsparumas nuo kenkėjų

Dar vienas didelis pliusas, kuriuo pasižymi ekovata – ji yra visiškai atspari kenkėjams, kurie gali Jums trukdyti gyventi. Tai reiškia, kad galite pamiršti vabalus, kurie šiltuoju metų laiku mėgsta gyventi sienose. Nereikia pirkti jokių specialių purškiklių, kai paprasčiausiai ekovata, kuri atlieka visiškai kitą funkciją, tuo pačiu gali padėti išvengti ir nemalonių vabalų namuose.

Akivaizdu, kad ekovata yra labai puikus būdas gyventi kur kas jaukesniuose, šiltesniuose, saugesniuose ir malonesniuose namuose už tikrai nedidelę investiciją.

Taip pat skaitykite

Kai greitieji kreditai atsiperka: paprastos situacijos

Taigi, kartais greitieji kreditai atrodo kaip būdas skolintojui uždirbti – juk jam pinigai tarsi grįžta ...