Sekmadienis , 21 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Finansinės klaidos: kokias dažniausiai daro dailiosios lyties atstovės?

Finansinės klaidos: kokias dažniausiai daro dailiosios lyties atstovės?

finansai

Apie dailiosios lyties atstoves būtų galima kalbėti labai daug ir įvairiais aspektais: jos moka kurti grožį bei patogumą; joms nesvetimos įvairiausios emocijos bei nuotaikų svyravimai; jos siekia įgyvendinti visas savo svajones; domisi įvairiomis sritimis ir t.t. Tačiau yra ir dar vienas dalykas, kuris taip pat galioja dailiosios lyties atstovėms. Tai – finansinės klaidos. Tad pat metas sužinoti, kokias finansines klaidas dailiosios lyties atstovės yra linkusios daryti dažniausiai. Galbūt rasite iš ko pasimokyti?

Gyvenama be santaupų

Nors ypač dažnai yra minima, kad moterys ypač mėgsta finansinį saugumą, pasirodo, kad būtent jos, beje, kur kas dažniau nei vyrai, gyvena be santaupų. Ekonomistai pažymi, kad tai yra ypač neatsakingas elgesys, tad kiekviena dailiosios lyties atstovė turėtų turėti sukaupusi tokį piniginį rezervą, iš kurio, esant reikalui, galėtų gyventi bent 5 – 6 mėnesius.

Kur kas dažniau nei vyrai ima kreditus pramogoms arba mažiau reikalingiems pirkiniams įsigyti

Pastebima, kad mūsų šalies gyventojai vis dažniau ima kreditus, kurių pinigai skiriami arba pramotoms, arba mažiau reikalingiems pirkiniams įsigyti. Tačiau taip pat ekonomistai įspėja, kad toks sprendimas gali būti tinkamas tik tokiu atveju, jei esate tikri, kad norint grąžinti kreditą, nekils jokių sunkumų, priešingu atveju, tokios minties vertėtų atsisakyti. Na, o šią klaidą silpnosios lytie atstovės daro dažniau nei vyrai.

Rečiau svarsto, iš kurio banko imti paskolą būtų geriausia

Ne paslaptis, kad nusprendus pasiskolinti iš banko pinigų, finansų ekspertai pataria pirmiausia įvertinti bent kelių bankų pasiūlymus ir tik tuomet priimti geriausią sprendimą. Belieka tik pridurti, kad šiuo patarimu noriai naudojasi stipriosios lyties atstovai, tuo tarpu moterys yra linkusios dažniau jo nepaisyti. Ekspertai pataria įsigilinti ne tik paskolų palūkanas, bet ir mokėjimo būdų pasirinkimą, plačiau apie tai skaitykite https://kreditai.info/straipsniai/469-anuitetas-ar-linijinis-mokejimas-paskolos-grazinimo-budu-skirtumai straipsnyje.

Per daug impulsyvių pirkinių

Ko gero, nė nereikia ir sakyti, kad viena didžiausių malonumų dailiosios lyties atstovei yra apsipirkinėjimas. Maža to, būtent apie moteris dažniausiai yra sakoma, kad jos mėgsta impulsyvius pirkinius. Jei tokie pirkiniai perkami retai, nieko bloga – pažymi finansų ekspertai, tačiau, jei bent kartą per savaitę yra įsigyjamas neapgalvotas pirkinys, tai gali sukelti rimtų finansinių sunkumų.

Hobio nepaverčia papildomu pajamų šaltiniu

Kas jau kas, tačiau dažna dailiosios lyties atstovės tikrai gali pasigirti ne vienu hobiu. Puokščių gamyba; rankdarbiai; nagų dailė; makiažo paslaptys; įvairūs desertai bei kepiniai – tai tik kelios sritys, kurioms neabejinga dažna dailiosios lytie atstovės. Tačiau  finansų ekspertai pažymi, kad iš tiesų yra gerai turėti vieną ar kelis hobius, tačiau nereikėtų daryti finansinės klaidos – nebandyti paversti jo papildomu finansiniu šaltiniu. Taigi, mielosios, pats metas pagalvoti apie tai, kaip uždirbti iš savo mėgstamos veiklos.

Per daug laiko sugaištama akcijų pasiūlymams

Būtent dailiosios lyties atstovės mėgsta medžioti nuolaidas bei įvairias akcijas, tačiau ekspertai pažymi, kad dažnu jų šiam užsiėmimui tiesiog skiria per daug laiko. Na, o laikas, kaip žinia, pinigai…

Patarimo prašoma ne ekspertų, o… draugių

Ko gero, niekam nereikia sakyti, kaip prie kavos puodelio moteriškų pasisėdėjimų metu yra aptariami patys įvairiausi dalykai. Ir viska yra tikrai puiku, jei dalijamasi naujausias salotų receptais ar aptariamos naujausios sezono šukuosenos. Tačiau, kuomet kalba pasisuka apie finansinius reikalus, tikrai nereikėtų daryti dar vienos klaidos – prašyti patarimo draugių. Jei  jau nutiko taip, kad prireikė  patarimo, susijusio su finansais, tai, pats geriausias sprendimas – kreiptis į kompetentingus profesionalus.

Sakoma, kad geriausia – mokytis iš svetimų klaidų. Na, o jūs, ar jau atpažinote save šiuose pavyzdžiuose? Jei taip, pats metas koreguoti savo elgesį.

Taip pat skaitykite

Namų apdaila: kodėl vis dažniau pasirenkamos plytelės?

Šiuolaikiniai namai dažnai atspindi savo šeimininkų skonį, individualumą ir gyvenimo būdą. Vienas iš svarbiausių elementų, ...