Šeštadienis , 29 sausio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Fotodrobės – kas naudojama jų gamybai?

Fotodrobės – kas naudojama jų gamybai?

Ar dažnai tenka ilgai galvoti, kokia dovana pradžiugintų Jums artimą žmogų, kurio gimtadienis jau ne už kalnų? O kiek kartų jau teko susimąstyti, kad vieną dieną reikės susikaupti ir pertikrinti telefono galerijoje susikaupusias nuotraukas? Fotodrobės – tai išskirtinė dovana kiekvienam, ypač artimajam, kuri stulbinančiai praturtina namus, suteikia jiems jaukumo. Įvairios nuotraukos, paveiksliukai, maketai atspausdinami ant aukščiausios kokybės medvilninės drobės. Šiame straipsnyje pasakysime kas yra naudojama fotodrobių gamybai. Taip pat atskleisime kaip saugiai valyti fotodrobes bei kur jas rekomenduojama kabinti.   

Fotodrobės – kas naudojama jų gamybai?

  • Lietuviškos medienos porėmiai – drobių gamyboje naudojama tik lietuviškos medienos porėmiai. Siekiama, kad klientai galėtų grožėtis pilnai įtempta drobe, specialistai porėmių kampuose įkala medinius kaištukus. Porėmiai yra 2 cm storio bei nuo 20 cm iki 150 cm ilgio.
  • Ekologiška spauda – fotodrobės spausdinamos pasitelkiant sveikatai bei aplinkai nekenksmingą HP latex spausdinimo technologiją. Beje, pagamintos drobės neskleidžia jokio pašalinio  kvapo, kuris gali sukelti alergines reakcijas, taigi šios drobės gali būti kabinamos vaikų kambaryje ar darželyje.
  • Ryškus drobės vaizdas – fotodrobių spausdinime naudojama HP latex dažai, sudaryti iš 70% vandens, 29% tirpiklio bei 1% įvairūs priedai, kurių pagalba išgaunama itin aukštos kokybės spauda. HP lateksiniai dažai užtikrina spausdinimo raišką net iki 1200 DPI (taškų per colį).

Kaip saugiai valyti fotodrobes?

Naudokite tik minkštas šluostes, kurios nepalieka pūkelių (pavyzdžiui, mikropluošto šluostės, skirtos langams).

  • Dulkes nuo drobės viršaus valykite sausa švaria šluoste. Tokia pačia šluoste galite perbraukti per paveikslo priekį, kad nuvalyti dulkių sluoksnį nuo paties paveikslėlio.
  • Sunkiai nuvalomas dulkes ar kitus susikaupusius nešvarumus galite nuvalyti švaria drėgna šluoste. Švelniais judesiais nubraukiant nešvarumus nuo šonų ir priekio. Labai svarbu stipriai netrinti bei naudoti tik drėgną, o ne šlapią, varvančią šluostę. Jei valote didelį paveikslą ar daugiau nei vieną, nuolatos išskalaukite šluostę, kad ji būtų kuo švaresnė viso proceso metu.
  • Labai išteptas ar išriebaluotas vietas galite švelniai pavalyti šiek tiek muiluotu vandeniu. Jis padės nuimti lietimo žymes, tačiau būtina valyti švelniai. Jei stipriau patrinsite, galite pažeisti drobę ir tuomet pataisyti nieko negalėsite.

Kur  rekomenduojama kabinti fotodrobes?

Ant sienos be tiesioginių saulės spindulių – tai prailgins produkto nepriekaištingą vaizdą. Šiek tiek apšviestos sienos arba sienos, kurios būna saulės šviesoje tik kelias valandas paroje – puikiai tinka.

Apibendrinant, galima teigti, jog fotodrobės – puiki dovana artimajam, papuošianti namus. Jas galite užsisakyti iš įmonių, kurios tokias drobes gamina.  Fotodrobių valymas nėra sudėtingas – įsidėmėkite straipsnyje rekomenduojamą saugų jų valymą. Drobės su nuotrauka – ypatinga staigmena kiekvienam iš mūsų!

Taip pat skaitykite

Lengvesnės papuošalų paieškos

Jei norite įsigyti naujų juvelyrinių dirbinių, kurie papildytų jūsų papuošalų kolekciją ir taip pat taptų ...