Šeštadienis , 27 lapkričio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Geriausi baidarių pasiūlymai Lietuvos pažinimui

Geriausi baidarių pasiūlymai Lietuvos pažinimui

baidarės

Abejonių nekyla niekam – plaukimas baidarėmis yra viena populiariausių pramogų Lietuvoje, suteikianti galimybę gerai praleisti laiką su draugais ar šeimos nariais. Geriausi baidarių pasiūlymai orientuoti į individualius keliautojų poreikius, todėl baidarių nuoma atitiks tiek aktyvių turistų, tiek ramių plaukikų lūkesčius. Svarbiausia, ką siūlo baidarės – galimybė artimiau susipažinti su Lietuvos kraštu, pasigrožėti retai matomais natūralios gamtos stebuklais ir mėgautis kraštovaizdžiu, kurį giria ne tik vietiniai, bet ir užsienio turistai.

 

Kodėl verta nuomotis baidares?

Jei kalbėtume vien tik apie Lietuvos pažinimą, kyla natūralus klausimas – ar verta nuomotis baidares, jei galime keliauti į mišką, parką, taip pat – pasrinkti patogius pasivaikščiojimo takus? Žinoma, kiekvienas pasirinkimas turi savų privalumų ir trūkumų, o Lietuvos pažinimui būtina derinti kompleksinius sprendimus. Lietuvos gamta, kuri atsivers iš pažintinio tako perspektyvos, gali gerokai skirtis nuo gamtos, kurią matysime plaukdami srauniomis upėmis – čia galima grožėtis smėlėtais skardžiais, plaukti pro senovinius kaimelius, susipažinti su konkretaus krašto architektūra ar aplankyti netoliese esančius gamtos stebuklus. Be to, plaukimas baidarėmis yra puiki pramoga, kuri „įdarbina“ mūsų raumenis, skatina aktyviai praleisti laiką ir tuo pačiu mėgautis akis viliojančiais vaizdais.

 

Keliauti su draugais ar su šeima?

Kelionės baidarėmis yra vertinamos dėl savo universalumo. Jei į kelionę pėsčiomis ar į išvyką dviračiais gali leistis tikrai ne visi, pvz., maži vaikai ar vyresni žmonės, plaukimas baidarėmis atitinka praktiškai visų keliautojų poreikius. Be to, itin platus maršrutų pasirinkimas, pvz., Aukštaitijoje – Lakajos upė, Kiauna, Peršokšna, Žeimena ir kt. atitiks tiek aktyvių, jaunų, iššūkių nebijančių žmonių pageidavimus, tiek ramesnių, vyresnių plaukikų norus. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galima rinktis ir skirtingas baidares. Nors populiariausias sprendimas – dvivietės baidarės, užsisakyti galima ir vienvietes bei trivietes baidares.

 

Kur užsisakyti baidares?

Kad kelionė būtų sklandi, saugi ir maloni, turite bendrauti su patikimu baidarių nuomotoju, kuris jums pasiūlys kokybiškas baidares, rekomenduos jūsų komandai tinkamiausią plaukimo maršrutą, patars, kur praleisti naktį, ir suteiks visą kitą reikalingą informaciją. Nepamirškite, kad plaukimas su prastos kokybės baidarėmis ar netinkamais irklais gali sukelti gana daug diskomforto ir pareikalauti daugiau jėgų, todėl kelionės metu jausitės pavargę ir suirzę, todėl negalėsite mėgautis jokiais plaukimo privalumais.

Taip pat skaitykite

Kur pirkti atsargines automobilio detales po avarijos?

Automobilio avarija – tai ne tik rizika dėl galimų susižalojimų ir sveikatos sutrikimų bet ir ...