Trečiadienis , 3 birželio 2020
Pagrindinis / Verslas / Automobilių nuoma lietuviams ir užsieniečiams

Automobilių nuoma lietuviams ir užsieniečiams

rentcar

Automobilių nuomos paslaugos skirtos efektyviam laiko taupymui ir keliautojų patogumui. Ilgametę patirtį turinčios bendrovės, pvz., RentCar (rentcar.lt), siūlo plačias automobilių pasirinkimo galimybes, tinkančias tiek svarbiems verslo susitikimams, tiek kasdieniam važinėjimui mieste. Praktika rodo, kad automobilių nuoma itin aktuali ir svečiams iš užsienio, norintiems artimiau susipažinti su Lietuvos kraštu.

Automobilių nuoma darbui ir kasdienai

Jei turite savo automobilį, kuriuo esate visiškai patenkinti, greičiausiai jums net nekyla klausimas kreiptis į nuomos bendrovę. Vis dėlto, net ir geriausias automobilis nėra apsaugotas nuo techninių problemų, todėl, sugedus šeimos automobiliui, transporto nuomos paslaugos gali išgelbėti nepatogią situaciją, pvz., jei esate įpratę gana didelę dienos dalį praleisti kelyje, t. y. vežate vaikus į darželį ar mokyklą, važiuojate į darbą, pietauti, vėliau – vežate vaikus į užklasinės veiklos užsiėmimus ar patys užsiimate papildoma veikla, galiausiai, – važiuojate į prekybos centrą, perkate maistą namams ir t. t., visa tai, sugedus automobiliui, gali tapti gerokai sunkiau, nei tikitės. Žinoma, visuomet galima naudotis viešojo transporto sistema, tačiau neretai ji reikalauja ir gana daug laiko, ir visai nemažų išlaidų. Ir priešingai, nuomodami automobilį, būsite tikri, kad viską suspėsite, jausitės ramūs ir užtikrinti. Automobilių nuoma svarbi paslauga ir priimant verslo svečius, važiuojant į svarbius sutikimus ar posėdžius. Prestižiniai ir techniškai tvarkingi automobiliai užtikrina, kad išvengsite bet kokių nesklandumų kelyje, t. y. automobilis nesuges, taip pat – pabrėšite dalykinį savo įvaizdį.

 

Automobilių nuoma lietuviams ir svečiams iš užsienio

Itin dažnai automobiliai nuomojami ir kelionėms. Tai itin patogu, saugu ir praktiška, jei norite artimiau susipažinti tiek su gimtuoju kraštu, tiek su užsienio šalimis. Be to, automobilių nuomos bendrovės pastebi, kad pastaraisiais metais automobilių nuomos paslaugomis naudojasi ir svečiai iš užsienio. „Car rentals in Kaunas / Vilnius / Klaipėda/Šiauliai“ aktuali tiek čia besisvečiuojantiems ir atostogaujantiems užsieniečiams, tiek verslo reikalais atvykusiems svečiams. Patogūs automobiliai, plati modelių pasiūla atititinka individualius poreikius, nepriklausomai nuo to, ar nuomininkai mėgsta itin erdvius, ar, priešingai, kompaktiškus automobilius, esa įpratę vairuoti su mechanine ar automatine pavarų dėže.

Taip pat skaitykite

socialiniai tinklai

Socialinių tinklų administravimas – svarbi paslauga

Viena iš sparčiausiai populiarėjančių paslaugų verslui yra socialinių tinklų administravimas. Kokia tai paslauga ir kam ...