Šeštadienis , 27 lapkričio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Kodėl naudinga apsitvarkyti?

Kodėl naudinga apsitvarkyti?

uzuolaidos

Koks keistas klausimas, tiesa? Kodėl naudinga apsitvarkyti, žinome kiekvienas. O gal visgi ne?.. Šį kartą verta apžvelgti kitokią tvarkymosi sampratą. O kai namai jau blizga, neprošal pasidairyti ir po TavoSapnas.lt pateikiamus dalykus – užuolaidas, antklodes bei kt. Nuoroda tokia ir yra – TavoSapnas.lt.

Kai kas praktiško, kai kas vertingo…

Ar prireiktų naujos patalynės, ar susidomėjote vonios rankšluosčiais, rasite atsakymą tiek į vieną, tiek į kitą klausimą. Bet maloniausia, kai nauja patalynė yra nesujauktame miegamajame, ar ne?

Atkreipkite dėmesį į žodį „maloniausia“. Taip, tvarkytis gali būti malonu. Ne tik todėl, kad šiais laikais prigaminama modernių dulkių siurblių ar patogių šluotų. Tvarkytis gali būti malonu todėl, kad rezultatas džiugina. Juk smagiau eiti kilimu, ant kurio nesimėto trupiniai, popieriaus skiautės ar netgi pirkinių maišeliai. Smagiau įsijungti kompiuterį, kai rašomasis stalas neapdulkėjęs, kai ant jo nepridėta balažin ko. Smagiau nueiti į prieškambarį, kai jame nėra purvo kalnų. Tai praktiškos priežastys.

Lengvai randate reikiamus daiktus, neužkliūvate už kokio rakando. Šios priežastys irgi praktiškos. Tačiau tai anaiptol ne viskas, kuo pagirtinas noras apsitvarkyti. Kita priežastis yra minčių surikiavimas. Rodos, galvoje tiek daug minčių, tiek daug klausimų ir tiek mažai atsakymų. Arba blaškotės tarp dviejų pasirinkimų ir neapsisprendžiate, kuris variantas būtų geresnis. Tuomet atsiribojate nuo vieno ar kito galvojimo ir imatės kitokios veiklos. O apsitvarkyti – ne šiaip veikla. Ji tikslinga. Svarbiausia – kartu su švara atsiranda ir atsakymai į klausimus, aplanko viena kita idėja.

Vertė – šis žodis prašyte prašosi ištariamas. Kodėl? Todėl, kad vertingi ne tik tokie darbai kaip prezidentavimas. Kalbant apie tvarkymąsi posakis „Nušauti du zuikius vienu šūviu“ tampa per prastas. Nes išsiurbti kilimą, išsikuopti stalčius ar sutvarkyti lentyną – padaryti sau trigubą paslaugą. Ne tik namai švarūs, ne tik įkvėpimo daugiau, bet ir apskritai būsena pakinta. Jei apie ką nors įnirtingai galvota ir klausimas atidėtas, tikėtina, kad apsitvarkius atsiras puikių idėjų.

Smagu, kai langus puošia naujos užuolaidos, o miegamajame jaukumą kuria estetiška antklodė. Tiek langų puošmenos, tiek miegamojo jaukumo detalės yra susijusios su tvarkingumu. Tvarkingas ir TavoSapnas.lt prekių asortimentas. Todėl rekomenduotina užsukti ir pasižvalgyti.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Kur pirkti atsargines automobilio detales po avarijos?

Automobilio avarija – tai ne tik rizika dėl galimų susižalojimų ir sveikatos sutrikimų bet ir ...