Trečiadienis , 30 lapkričio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Kombinezonas pačioms drąsiausioms – ne tik vidaus rūbas

Kombinezonas pačioms drąsiausioms – ne tik vidaus rūbas

kombinezonas

Sijonas ar kelnės  – įprastas drabužis, kuriuo, pasirinkus tinkamą stilių, moteris gali tiek pasipuošti, tiek vaikščioti kasdien po namus. Tačiau mados pasaulis iš tiesų platus: be minėtų įprastų drabužių, galima įsigyti ir šį tą originalesnio. Kombinezonas – vienas iš tokių pavyzdžių. Žvelgiant konservatyviu žvilgsniu, gal ir atrodo keistai (šiek tiek primena kūdikio aprangą, ar ne?), tačiau, kartą į tokį drabužį „įlindus“, supranti, kaip tai patogu!

Kombinezonas – rūbas, kuris dažniausiai įsigyjamas ketinant šį dėvėti namuose, jaukiai įsispyrus į minkštas kambarines šlepetes. Nereikia galvoti, kaip priderinti viršutinę aprangos dalį prie apatinės – puikiausiai „sueina“ vientisas variantas. Kai tave, apsirengusią kostiumu, suteikiančiu savotišką teletabio „efektą“, mato tik artimiausi žmonės, nesvarbu, kokio amžiaus esi bei kokias pareigas užimi: kombinezonas, dėvimas tik namų aplinkoje, gali apsigyventi kiekvienos moters, vertinančios patogumą, garderobą. Tuo tarpu „išplaukti“ į viešumą drįstų toli gražu ne kiekviena.  Kombinezoną, kaip laisvalaikio rūbą, kuriuo apsirengus išeinama net į lauką, dažniausiai renkasi jaunos, į mados tendencijas reaguojančios merginos ar šiek tiek vyresnės, tačiau amžinai maištaujančios ir visais būdais bandančios išsiskirti iš minios. Sutikite, jog ir jūsų akys nukryptų į tokią išsišokėlę, žingsniuojančią pilkoje minioje. Ne? Tuomet gal pati esate toji išskirtinė asmenybė, kurios garderobo būtent ir trūksta tokios detalės?

Prieš keletą metų, kai kombinezonas buvo dar neįprastas rūbas mūsų akims, pastarąjį įsigyti galėjo būti šiek tiek problematiška  (aišku, ne taip sunku, kaip džinsus tarybiniais laikais!). Neabejotinai tokių drabužių buvo galima rasti internetinėse užsienio parduotuvėse ar, visai atsitiktinai, vadinamuosiuose second hand‘uose. Šiandien situacija visiškai kitokia. Jei tau reikia kombinezono, tiesiog nueini į didesnę parduotuvę, prekiaujančią laisvalaikio apranga arba, paieškos laukelyje suvedus aktualią frazę, gauni nuorodas į internetines parduotuves, prekiaujančias šios rūšies drabužiais. Pastaroji alternatyva padeda išvengti trainiojimosi po prekybos centrus, kurį, kad ir kaip keista bebūtų, mėgsta tikrai ne kiekviena dailiosios lyties atstovė. Apsiperkant internetu – viskas paprasta: išsirenki reikiamą dydį, pasirenki pageidaujamą pristatymo būdą, apmoki užsakymą ir viskas – kombinezonas jau pakeliui pas tave!

Mados nuolatos keičiasi ir vis daugiau ir daugiau žmonių domina veliūriniai laisvalaikio kostiumai moterims, kuriuos galima rasti ir technomada.lt el. parduotuvėje.

Taip pat skaitykite

Praktiški patarimai, kurie palengvins jūsų kasdienę odos priežiūrą

Jau seniai manote, kad nepriekaištinga oda yra tiesiog nepasiekiamas tikslas? Valiklis, tonikas, serumas, drėkinamas kremas, ...