Trečiadienis , 30 lapkričio 2022
Pagrindinis / Įvairenybės / Jau šįvakar – 35 salėse švilps renginys „Geriausios 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“

Jau šįvakar – 35 salėse švilps renginys „Geriausios 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“

Jau šiandien, spalio 20 dieną, net 5 Lietuvos miestuose, 35 salėse, įvyks renginio „Geriausios 2015 metų Kanų Liūtų reklamos“ seansai. Prognozuojama, kad šiemet bus pasiektas rekordas – per vieną vakarą renginyje tikimasi sulaukti maždaug 8 tūkst. žmonių.

Šio vakaro žiūrovų laukia smagi dovana – lūpų formos švilpukai. Įteikdami juos renginio organizatoriai skatins reaguoti į ekrane rodomas reklamas – švilpiant palaikyti sujaudinusias ar nušvilpti nepatikusias.

Švilpukų kiekis ribotas – juos gaus pirmieji 5 tūkstančiai. žiūrovų.

metų KANŲ LIŪTŲ reklamos

Emocingų, kūrybiškumą skatinančių, geriausiai Kanuose įvertintų reklamų rinkinį bus galima išvysti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kino teatruose „Forum Cinemas“ ir „Pasakoje“.

Džiaugiamės, kad Vilniuje ir Kaune lankytis renginyje „Geriausios Kanų Liūtų reklamos“ tapo stipria tradicija. Smagu, kad lankomumas auga ir Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Šiemet tikimės rekordinio žiūrovų skaičiau. Tai normalu, nes tai renginys skirtas visiem, o jo sukeltas emocijų uraganas nepalieka abejingų – bus ir juoko, ir ašarų“, – pasakojo vienas iš organizatorių, festivalio „Kino pavasaris“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Keletas renginio „Geriausios 2015 metų Kanų Liūtų reklamos“ pavyzdžių:

Taip pat skaitykite

Stiliaus patarimai verslioms moterims

Šiandien vis daugiau moterų žengia link savo nuosavo verslo kūrimo, tokiu būdu pačios tapdamos atsakingos ...